Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

2022-06-21 10:24

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 do Leśnej Góry wróci dziadek Michała (Mateusz Janicki)! Chory Cezary (Daniel Olbrychski) po raz kolejny zjawi się w szpitalu, gdzie najpierw trafił ze złym samopoczuciem, a następnie w wyniku koszmarnego wypadku, gdzie o jego życie walczył sam wnuk! Na szczęście senior przeżył, ale nie obyło się bez komplikacji w trakcie operacji. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Cezary po raz kolejny zawita do Leśnej Góry i złoży swojemu wnukowi ważną obietnicę! Michał już nie będzie mógł się doczekać. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO!

Dziadek Michała w Leśnej Górze w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022! Daniel Olbrychski wrócił na plan

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 w Leśnej Górze znów pojawi się Cezary Król, dziadek Michała i ojciec jego matki Barbary (Agnieszka Pilaszewska), która dostała świetną ofertę pracy w Filadelfi i postanowiła wyjechać. Chory Cezary kolejny raz wyląduje w szpitalu, gdzie za pierwszym razem trafił ze złym samopoczuciem w ręce samego Falkowicza (Michał Żebrowski) i próbował naprawić relacje na linii Michał-Andrzej-Kasia (Ilona Ostrowska) i Matylda (Amelia Czaja), a następnie po koszmarnym wypadku, gdy wjechał autem w drzewo! Na szczęście, senior szybko trafił do szpitala, gdzie jego operacji podjął się sam Michał, ale niestety nie obyło się bez komplikacji, gdyż pojawił się krwiak i konieczny był następny zabieg! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Cezary kolejny raz zjawi się w Leśnej Górze i znów zajmować się nim będzie Michał!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach. Przyjaźń Blanki i Glorii uratuje Consalidę w nowym sezonie. To dzięki niej zapomni o Radwanie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ powrót Cezarego do "Na dobre i na złe" >>>

Mateusz Janicki pochwalił się na swojej relacji na Instagramie, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 znów zobaczymy jego dziadka! Chory Cezary wróci i niestety znów wyląduje w szpitalu, jednak zdąży jeszcze złożyć Michałowi ważną obietnicę, której Wilczewski już nie będzie mógł się doczekać!

- No to się stała rzecz ważna. W końcu po wielu odcinkach wrócił mój dziadek do Leśnej Góry. A ja mam przyjemność po raz kolejny grać z panem Danielem – mówi w swojej relacji Michał z „Na dobre i na złe”.

- Z panem? My jesteśmy na ty – przypomina mu.

- Przepraszam z Danielem, jesteśmy na ty, ale Daniel i obiecał, że mnie znowu weźmie na konie więc mam wielką nadzieję, że pokażę wam jakąś fajną relację z koni – cieszy się Wilczewski.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa lekarka w Leśnej Górze! Ukrainka Olena zajmie ważne miejsce w życiu byłego dyrektora - ZDJĘCIA

Powrót Cezarego Króla do „Na dobre i na złe” nie ucieszył wyłącznie Michała, ale również i Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), która także pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z dziadkiem Michała. Nic dziwnego w końcu ona i Wilczewski byli zaręczeni, a co więcej Sikorka od razu przypadła do gustu seniorowi! Kto wie, może to właśnie on znów połączy ich w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022? Wiadomo już, że Hania i Michał dadzą sobie jeszcze jedną szansę, ale kto o tym zdecyduje? Tego dowiemy się już jesienią!

- Komu truskaweczkę? ??? Pan Daniel jak zawsze w formie. ? – cieszy się Hania.

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa kobieta w życiu Maksa Begera! Kompletnie straci dla niej głowę – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze