Na dobre i na złe odc. 728. Cezary (Daniel Olbrychski), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 728. Cezary (Daniel Olbrychski), Michał (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe, odcinek 728: Testament dziadka Michała. Nie pozwoli, by Wilczewski skrzywdził Matyldę

2019-01-17 7:33

W 728 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dziadek Michała (Mateusz Janicki) nagle źle się poczuje i trafi w bardzo złym stanie do szpitala. Na miejscu spróbuje dogadać się z Falkowiczem (Michał Żebrowski) w sprawie Matyldy (Amelia Czaja), jednak bez skutku. Po odmowie w 728 odcinku "Na dobre i na złe" przysięgnie, że nie pozwoli wnukowi skrzywdzić dziewczynki!

"Na dobre i na złe" odcinek 728 - środa, 23.01.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "Na dobre i na złe" już wszyscy wiedzą o pochodzeniu Matyldy, poza nią samą. Cezary (Daniel Olbrychski) postanowi nieinwazyjnie podtrzymać kontakt z prawnuczką i być przy niej blisko. Stała się dla niego oczkiem w głowie!

- Jakoś… źle się poczułem… Takie mam… mroczki… Jakoś mi ręce zdrętwiały... od palców w górę...

Niestety w 728 odcinku "Na dobre i na złe" bardzo źle się poczuje. Bez chwili wahania Michał przetransportuje go do szpitala, gdzie senior poprosi o przeprowadzenie badań przez... Falkowicza.

- Bardzo panu dziękuję, panie profesorze, że się pan zgodził... Wnuk to jeszcze szczypior… 
- Kawa na ławę. Co pan kombinuje? - Andrzej w 728 odcinku od razu wyczuje podstęp. 
- Miałem nadzieję na… porozumienie trójstronne, przy okazji… Nie musimy być wrogami…
- Żadnego porozumienia nie będzie. Trzymajcie się z daleka od mojego dziecka!

Starszy bohater "Na dobre i na złe" prawie od razu poczuje się gorzej. Wiele zapłaci za próbę pojednania rodziny ukochanej wnuczki...

- Ręce mi znowu drętwieją... do ramion... I tak mi się kręci w głowie... Słabo mi...

Cezary rozumie, że plany wnuka - powiedzenie Matyldzie całej prawdy bez przygotowania i szaleńcza walka o wyłączne prawo do opieki nad dzieckiem - mogą tylko zniszczyć dziewczynce życie.
- Musicie się dogadać... z Falkowiczem... Chcę mieć przed śmiercią pewność… że nie skrzywdzisz Matyldy... To mój testament…

Czy Wilczewski w 278 odcinku "Na dobre i na złe" uszanuje jego ostatnią wolę? Czy uda się uratować Cezarego? Widzowie przekonają się w nadchodzących odcinkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze