Na dobre i na złe. Hania i Michał będą razem w nowym sezonie, ale nie zapomni o Korbanie! To nie skończy się dobrze – WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Hania i Michał będą razem w nowym sezonie, ale nie zapomni o Korbanie! To nie skończy się dobrze – WIDEO

Na dobre i na złe. Hania i Michał będą razem w nowym sezonie, ale nie zapomni o Korbanie! To nie skończy się dobrze – WIDEO

2022-06-03 13:10

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) znów będą razem! Po aresztowaniu Wilczewskiego, Sikorka zdała sobie sprawę, że wciąż go kocha, a jej niedoszły mąż wcale nie jest jej taki obojętny, mimo iż sama porzuciła go dla Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski)! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Hania i Michał spróbują raz jeszcze, ale także i teraz szczęście nie będzie im pisane! Sikorka nigdy nie zapomni o inspektorze i zobaczy go w mężczyźnie, który stanie na jej drodze! Zobaczcie WIDEO zza „Kulis Na dobre i na złe”!

Hania i Michał wrócą do siebie w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach, ale na drodze Sikorki znów stanie Korban!

To już pewne, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Michał i Hania dadzą sobie jeszcze jedną szansę! Przypomnijmy, że matołki były już nawet zaręczone, jednak w dniu ślubu Sikorka porzuciła Wilczewskiego dla Piotra Korbana, w którym zakochała się po uszy! Niestety, Hania nie nacieszyła się zbyt długo inspektorem, który stracił życie, próbując rozwiązać sprawę porzuconej Małej Helenki (Maja Budzyńska). Korban dotarł już nawet do opiekuna dziewczynki, który zrzucił go ze schodów w szpitalu w Leśnej Górze, ale pomoc dla inspektora dotarła zbyt późno. Piotr zmarł na stole operacyjnym, a o jego życie do końca walczył właśnie Michał i Hania.

Później Wilczewskiemu przyszło za to zapłacić, gdyż został oskarżony o zabójstwo inspektora przez prokuratora Siekierskiego (Marek Kalita), ale ostatecznie uniknął odsiadki! Wtedy Hania zdała sobie sprawę, że jej niedoszły mąż wcale nie jest jej obojętny i postanowiła o niego zawalczyć! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Sikorce uda się go odzyskać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ powrót Hani i Michała w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej >>>

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Michał wybaczy Hani, że porzuciła go tuż przed ołtarzem i da Sikorce jeszcze jedną szansę! To ona zajmie się niedoszłym mężem tuż po opuszczeniu więzienia i otoczy go taką troską jak na początku ich związku! Wszystko przez to, że ciągle będzie go kochać!

- Hania nigdy nie przestała go kochać. Jest jej bliskim człowiekiem i moim zdaniem zawsze tak zostanie. Moim zdaniem oni są gdzieś bardzo dla siebie stworzeni, więc ja bardzo kibicuję temu związkowi – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w „Kulisach Na dobre i na złe”.

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Hania i Michał dadzą się ponieść namiętności i wylądują w łóżku! Stęsknieni kochankowie wrócą do siebie, ale znów szczęście nie będzie im pisane…

- Myślę, że wszelkie konfiguracje są możliwe. Śledźcie nas, zobaczymy – uśmiecha się Mateusz Janicki w „Kulisach Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny po wakacjach! Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim - WIDEO, ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach na drodze Hani znów stanie Piotr Korban, którego Sikorka zobaczy w przypadkowym mężczyźnie! Podczas treningu w lesie, ukochana Michała zobaczy na rowerze faceta, który będzie wyglądał niczym inspektor! W jednej chwili Hania straci rozum i będzie przekonana, że był to właśnie Korban, mimo iż Piotr umarł na jej rękach na stole operacyjnym. Jednak Sikorka w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej będzie jeszcze w takim transie, iż uwierzy, że to naprawdę był Piotr, za którym od razu poleci!

- Piotr? Piotr! Piotr! – zacznie krzyczeć Hania i spróbuje go dogonić.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze