Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

2022-06-01 22:24

"Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wróci dopiero we wrześniu, a na 851 odcinek "Na dobre i na złe" trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 zacznie się w pierwszym tygodniu września! Data premiery 851 odcinku "Na dobre i na złe" nie jest już żadną tajemnicą, ale oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Bo nawet w internecie na VOD nie będzie 851 odcinka "Na dobre i na złe" zbyt szybko. Kiedy pojawią się nowe odcinki po przerwie wakacyjnej?

Kiedy 851 odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2 i na VOD? Kiedy premiera nowego sezonu po wakacjach 2022?

Koniec "Na dobre i na złe" w tym sezonie w 851 odcinku oznacza, że przed trzy miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze. Finał "Na dobre i na złe" przed wakacjami już w środę, 1.06.2022, a potem bardzo długa przerwa! Jak co roku kiedy "Na dobre i na złe" kończy się w emocjonującym momencie, pozostawiając wiele wątków niewyjaśnionych i wiele pytań bez odpowiedzi. Tak też będzie w ostatnim 851 odcinku "Na dobre i na złe", w którym oprócz Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) zostanie uniewinniony, ale nie wiadomo czy po wyjściu z aresztu będzie z Hanią Sikorką (Marta Żmuda Trzebiatowska). Ostatnia scena z udziałem tej pary daje taką nadzieję, lecz wszystko w rękach scenarzystów.

Nie przegap: M jak miłość. Julia pozna wyniki testów DNA dziecka Andrzeja w nowym sezonie! Przyjaciółka Sylwia podpuści ją, żeby odebrała Magdzie męża - ZDJĘCIA, WIDEO

Co będzie dalej? Tego dowiemy się kiedy nastąpi emisja 851 odcinka "Na dobre i na złe" w TVP2 lub kiedy nowy sezon po wakacjach 2022 wystartuje przed premierą na VOD.tvp.pl! Niestety nie wcześniej niż we wrześniu, a data premiery już została ujawniona. "Na dobre i na złe" ruszy po przerwie od środy, 7.09.2022, w TVP2. Tydzień wcześniej premierowy odcinek będzie można zapewne obejrzeć online, ale nie za darmo na VOD.tvp.pl.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny po wakacjach! Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim - WIDEO, ZDJĘCIA

Data premiery 851 odcinka "M jak miłość" nie jest ukrywana, żeby nie trzymać widzów w niepewności przez całe wakacje. Na razie nie ma co jednak liczyć na zwiastun nowego sezonu "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, więc można tylko domyślać się co się wydarzy w kolejnym 851 odcinku "Na dobre i na złe" i jak potoczą się dalej losy bohaterów na podstawie scen z "Kulis serialu". W naszym WIDEO poniżej zobaczycie m.in. jak rozwinie się wątek Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Blanki (Pola Gonciarz) i Joanny Gawryło (Monika Kaleńska).

Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny w nowym sezonie. Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze