Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny po wakacjach! Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny po wakacjach! Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim - WIDEO

Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny po wakacjach! Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-06-01 22:11

Nowy sezon "Na dobre i na złe" wyjaśni czy Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) będą razem, skoro od tak dawna opierają się uczuciu, które ich połączyło. Niestety Radwan znów odepchnie od siebie Blankę. Sporo winy za to będzie ponosiła Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), przybrana matka jego syna Kubusia (Wiktor Trojan). W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 Krzysztof jeszcze bardziej skupi się na Kubusiu i chcąc nie chcąc będzie blisko Joasi! Nadejdzie taki moment, że Blanka zobaczy ich razem i zrozumie, że tylko traci czas na Radwana. Mamy te sceny WIDEO z "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

Czy Blanka i Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe" w nowym sezonie po wakacjach będą razem?

Blanka i Radwan w "Na dobre i na złe" po wakacjach nie dadzą się ponieść miłości, choć od blisko roku mają się ku sobie i wiele razy zanosiło się na to, że wreszcie będą razem. Tyle tylko, że przeznaczenie nie będzie sprzyjało tej parze z Leśnej Góry. Wręcz przeciwnie! Przewrotny los zniszczy marzenia Blanki o tym, że kiedyś z Krzysztofem założą rodzinę i będą mieli dom na wsi. Fakt, że Radwan ma syna Kubusia, którego wychowuje Joanna Gawryło, druga żona Piotra (Marek Bukowski), siłą rzeczy już na zawsze połączy go z przybraną matką jego dziecka.

Uczucie do Blanki w nowym sezonie "Na dobre i na złe" znów zejdzie na dalszy plan. Widać to w scenach z kolejnych odcinków, a do tego sami aktorzy potwierdzą, że związek Blanki i Radwana nie ma większych szans. Bo to Kubuś i relacje z Joanną staną się dla Krzysztofa najważniejsze.

- Spotyka się dwoje ludzi, patrzą sobie w oczy, wiedzą, że coś do siebie czują, ale nie do końca wiedzą czy mogą sobie na to w tym momencie życia pozwolić. Myślę, że Blanka mogłaby Radwanowi pomóc przejść przez ten trudny czas. Nie mam zielonego pojęcia, jak się to skończy. Wszyscy jesteśmy dorośli. W centrum tej naszej wspólnej dorosłości jest Kubuś, który jest dzieckiem, oczekuje opieki, miłości. Myślę, że dla dobra tego dziecka będzie w stanie się jakoś wszyscy dogadać - zapowiedział Mateusz Damięcki w "Kulisach serialu Na dobre i na złe".

Nie przegap: M jak miłość. Powrót Franki z USA nowym sezonie zakończy się tragicznie. Paweł przerażony, że stracił żonę znajdzie testament Franki i tak dowie się o dziecku - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Szkoda będzie patrzeć na Blankę w "Na dobre i na złe" po wakacjach gdy znów zawiedzie się na Krzysztofie, gdy jej ukochany będzie z inną kobietą rozmawiał o wspólnej przyszłości. - Blanka jest tam naprawdę postawiona w takiej sytuacji, że Radwan się bardzo na nią zamyka i nie chce o tym rozmawiać. Mimo tego, że on też zna historię Blanki. To ich zbliża w jakimś stopniu, bo oboje walczą o coś, żeby żyło im się jak najlepiej, całej trójce. Ale jak będzie tego jeszcze nie wiemy - ujawniła Pola Gonciarz w "Kulisach serialu".

Sprawdź też: M jak miłość. Julia pozna wyniki testów DNA dziecka Andrzeja w nowym sezonie! Przyjaciółka Sylwia podpuści ją, żeby odebrała Magdzie męża - ZDJĘCIA, WIDEO

W jednym z nowych odcinków "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Blanka zobaczy Krzysztofa z Joanną i oboje będą się tak zachowywali, jakby Consalida wcale nie istniała. Serce Blanki rozpadnie się na kawałki, a jej cierpienie zauważy Gloria (Aleksandra Grabowska), która mimowolnie stanie się świadkiem tej przykrej sceny. - Hej, chyba tracisz czas, co?

- O co chodzi?

- Sorry, przepraszam. Po prostu przykro patrzeć - oceni Gloria i w tej jednej chwili w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Blanka zrozumie, że jej koleżanka z Leśnej Góry ma rację. 

Oczywiście Joanna Gawryło w nowym sezonie "Na dobre i na złe" będzie wplątana w uczuciowe zawirowania w życiu Radwana. - Asia zdecydowała się pogodzić z Radwanem dla dobra Kuby. Dziecko czasami nie rozumie danej sytuacji, ale absolutnie wchłania wszystkie emocje, więc żeby pomóc dziecku odnaleźć się w takich trudnych okolicznościach, trzeba być szczerym samym ze sobą. Ciekawym ruchem byłoby, gdyby Radwan znowu się związał z żoną Gawryły. To tak jakby przeznaczenie - zapowiedziała Monika Kaleńska.

Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny w nowym sezonie. Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim
Najnowsze