Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

2022-06-04 12:02

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zda sobie sprawę, że mimo zdrady Kajtka (Jakub Dmochowski) i jego podłych kłamstw, wciąż go kocha! O serce Zbrowskiej ciągle będą starali się Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz), jednak żaden z nich nie zastąpi jej Cieślaka, z którym była tyle lat! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka da Kajtkowi nadzieję, ale wtedy na ich drodze znowu pojawi się Lilly (Mayu Gralińska Sakai), która wcale nie wyleci do Singapuru! Zbrowska postanowi zawalczyć o byłego chłopaka i spotka się nawet z jego kochanką! Sprawdź, co już wiemy!

Oliwka wróci do Kajtka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach? Zawalczy o niego z Lilly!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk i Justin stoczą ostrą walkę o serce Oliwki, która rozstała się z Kajtkiem po zdradzie z Lilly i notorycznych kłamstwach! Cieślak robił wszystko, aby ukochana do niego wróciła. Namalował nawet specjalny mural, w którym przeprosił ją za swoje zachowanie i wyznał jej miłość, jednak finalnie tylko ją ośmieszył, przez co Zbrowska natychmiast kazała mu się go pozbyć! Mimo to, Kajtek wspierany przez Sabinę (Barbra Jonak), nie odpuścił sobie Oliwki, o którą tak jak jego przyjaciele będzie walczył w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej. Tylko, że szanse Patryka, który zainteresował się Oliwką po rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka) i Justina, od dawna starającego się zdobyć Zbrowską, będą nikłe, gdyż była ukochana Kajtka zrozumie, że tak naprawdę mimo wszystko kocha tylko jego!

Patrz też: Barwy szczęścia. Justin nowym właścicielem hotelu Stańskich! Rafał Zaborski uczyni go swoją prawą ręką

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę o Oliwkę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej >>>

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl to Jezierski jako pierwszy wyzna Oliwce, że nie jest mu obojętna, a tuż po nim do akcji wkroczy Skotnicki, który również przyzna, że od dawna jest nią zainteresowany. Jednak Zbrowska będzie ich traktowała wyłącznie jako przyjaciół i nie pozwoli się podrywać! Obaj panowanie nie będą zachwyceni, że Oliwka ich do siebie nie dopuszcza, tym bardziej, że będą prowadzić indywidualną walkę między sobą.

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka zrozumie, że tak naprawdę nie przestała kochać Kajtka, mimo ogromnego świństwa, jakie jej wyrządził! Zwłaszcza, że przez tyle lat zdążyła się już przywiązać się do jego najbliższych: Sabiny, Władka (Przemysław Stippa) i Darka (Adrzej Niemyt), którzy stali się jej bliżsi niż własna rodzina. W związku z tym Zbrowska postanowi dać Kajtkowi nadzieję, a on zapewni ją, że zrobi wszystko, aby ją odzyskać!

- Nie zamierzam przestać o ciebie walczyć – obieca jej.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Tomasz Kępski wróci do Polski, ale bez Iwony! Tylko kochanka i syn z nim zostaną – ZDJĘCIA

Niestety, nie wszystko ułoży się po myśli Oliwki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach, gdyż Zbrowska przez przypadek odkryje, że kochanka Kajtka ciągle przebywa w Polsce i wcale nie wróciła do Singapuru tak jak mu obiecywała! Co więcej, od czasu rozstania z Kajtkiem notorycznie śledziła go i Oliwkę i to właśnie ona zniszczyła miłosny mural, jaki jej kochanek zrobił dla swojej byłej! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka postanowi spotkać się ze swoją rywalką i ostatecznie się z nią rozmówić! Co z tego wyniknie? Przekonamy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Koniec Kasi i Łukasza w nowym sezonie. Przetrwali wszystko, ale rozstaną się przez zdrady - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze