Barwy szczęścia, odcinek 2634: Niewierny Kajtek zostanie sam! Oliwka wyrzuci go z domu, a Lilly już nie będzie chciała go znać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2634: Niewierny Kajtek zostanie sam! Oliwka wyrzuci go z domu, a Lilly już nie będzie chciała go znać

Barwy szczęścia, odcinek 2634: Niewierny Kajtek zostanie sam! Oliwka wyrzuci go z domu, a Lilly już nie będzie chciała go znać

2022-05-13 11:50

W 2634 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek (Jakub Dmochowski) zapłaci najwyższą cenę za swoją niewierność, a na dodatek zostanie bezdomny! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) po odkryciu zdrady wyrzuci go z mieszkania i definitywnie zakończy ich związek, z kolei kochanka Lilly (Mayu Gralińska Sakai) wróci do Singapuru i raz na zawsze skończy ich romans! W 2634 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek zostanie zupełnie sam, a na dodatek wypnie się na niego własna matka! Sabina (Barbara Jonak) nie daruje Kajtkowi, że tak podle zdradzał i okłamywał Oliwkę i nie będzie w ogóle współczuć synowi, że spotkał go taki los!

"Barwy szczęścia" odcinek 2634 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2634 odcinku „Barw szczęścia” niewierny Kajtek dostanie to, na co zasłużył i zostanie sam jak palec, a na dodatek bez dachu nad głową! Oliwka w końcu dowie się o zdradzie Kajtka z Lilly i nakryje kochanków na romantycznej schadzce, po czym spakuje wszystkie jego rzeczy i wyrzuci go z mieszkania! Zbrowska nie daruje mu, że przez tyle czasu tak podle okłamywał ją w sprawie Lilly, z którą zdradzał ja nie tylko w Singapurze, ale i w Polsce! Oliwka nawet nie będzie chciała słuchać jego wyjaśnień, gdyż nie uwierzy w żadne jego słowo, dlatego definitywnie zakończy ich związek i wyrzuci Kajtka ze swojego życia! Cieślak zostanie bezdomny i tylko Darek (Andrzej Niemyt) w 2634 odcinku „Barw szczęścia” się nad nim zlituje, choć zachowanie syna Władka (Przemysław Stippa) wcale mu się nie spodoba!

- Zdajesz sobie w ogóle sprawę, jak ją zraniłeś? – zaatakuje go Janicki.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Bruno wykończony w psychiatryku! Bożena już nie pozna swojego męża

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak niewierny Kajtek zostaje sam jak palec w 2634 odcinku „Barw szczęścia” >>>

Oczywiście, Kajtek w 2634 odcinku „Barw szczęścia” zacznie się usprawiedliwiać i to z siebie zrobi ofiarę w całej tej sytuacji, ale Darek będzie innego zdania! Przypomni Cieślakowi, że z Lilly to nie był jednorazowy skok w bok, tylko romans, który ciągnął za plecami Oliwki nawet w Polsce!

 - Chciałem to ukryć. Wiem, że to słabe… Ale ja naprawdę kocham Oliwkę! I wtedy też kochałem… A Lilly uległem, bo… W niej też się zakochałem. W tamtej chwili… Rany, gadam jak potłuczony! – wytłumaczy się Kajtek.

- Nie chcę cię dobijać, ale z tą Lilly to chyba nie było tylko w tamtej jednej chwili... Bo jak przyjechała, też nie umiałeś się jej oprzeć – wytknie mu Darek.

- Przeleciała za mną przez pół świata, to mnie wzruszyło… Ucieszyło… Chciałem jej to jakoś wynagrodzić, a poza tym… A, nie umiem tego wszystkiego wytłumaczyć! Stało się! – skwituje Cieślak.

Darkowi w 2634 odcinku „Barw szczęścia” o dziwo zrobi się żal Kajtka i spróbuje go pocieszyć! Nie dość, że przygarnie pod swój dach syna swojego dawnego kochanka, to jeszcze da mu nadzieję, że związek z Oliwką da się uratować, ale nawet nie zda sobie sprawy jak bardzo się myli!

- Jeśli zależy ci na Oliwce, to musisz dać jej czas. Czy wybaczy ci zdradę, to jedno. Czy zapomni… to już inna historia – podtrzyma go na duchu.

- Mogę zostać u ciebie na parę dni? – spyta skruszony Kajtek.

- Zostań, ile chcesz… - zgodzi się Darek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2634 odcinku „Barw szczęścia” o zdradzie Kajtka dowie się również Sabina, która będzie oburzona zachowaniem syna! Natychmiast uda się do Darka i wygranie synowi, co o tym wszystkim myśli! Oczywiście, Kajtek zacznie ogrywać ofiarę i przed nią, co aż wyprowadzi żonę Kazika (Grzegorz Kwiecień) z równowagi!

- Jak mogłeś to zrobić Oliwce? Jak mogłeś?! Wiesz, w jakim ona jest teraz stanie?! – wyrzuci mu matka.

- Nie. Zablokowała mój numer, nie mogę się do niej dodzwonić... – skwituje Kajtek.

- Jest załamana! – wykrzyczy mu w twarz.

- Mamo, mnie też nie jest wesoło... – wypali nagle.

- Kpisz sobie?! To ty skrzywdziłeś Oliwkę, nieodwrotnie! – oburzy się Sabina.

Tuż po wizycie matki w 2634 odcinku „Barw szczęścia” na Kajtka będzie czekała jeszcze jedna przykra niespodzianka, a on poniesie najsurowszą karę za swoją niewierność! W finale Cieślak zostanie już zupełnie sam, gdyż Lilly wróci do Singapuru i da mu jasno do zrozumienia, że jest już i u niej spalony! Kochanka skończy z nim raz na zawsze i nie da się już nabrać na żadne jego gierki!

- Lecę dziś z powrotem do Singapuru. Nigdy już się więcej nie zobaczymy. Nie dzwoń do mnie, nie pisz, nie szukaj kontaktu. Zapomnij, że mnie znałeś. Żegnaj – przeczyta w pożegnalnym SMS-ie od Lilly.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

Barwy szczęścia. Kajtek nie przyzna się Oliwce do romansu z Lilly! Będzie sypiał z nimi obiema
Najnowsze