Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy – ZDJĘCIA

2022-05-11 16:44

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” Herman (Maciej Raniszewski) zaprosi Malwinę (Joanna Gleń) na nietypową randkę do kościoła! Wybór miejsca szczególnie zaskoczy Brodzińską, ale oczywiście przyjmie zaproszenie od niewidomego masażysty! Tuż po wyjściu z pasterki w 2640 odcinku „Barw szczęścia” Malwina zdobędzie się na odwagę i wyzna, że chyba się zakochała, ale po chwili niezręcznej ciszy natychmiast się z tego wycofa! Wówczas niewidomy masażysta zrobi coś, co zszokuje ją jeszcze bardziej niż sam kościół! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2640 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” związek Malwiny i Hermana przejdzie na kolejny etap, a niewidomego masażysty nie zniechęci nawet fakt, że jego ukochana jest chora psychicznie! Brodzińska przyzna się Hermanowi, że ma chorobę afektywną dwubiegunową, ale od dłuższego czasu nie ma żadnych napadów, gdyż jest pod stalą opieką lekarza i bierze leki! Choroba Malwiny czy zespół Aspergera, zdiagnozowany u jej syna Kacpra (Jakub Szlachetka), a nawet rozpuszczenie Emilki (Jessica Frankiewicz) nie zmieni jego stosunku do Brodzińskiej, a wręcz przeciwnie! Mimo iż Herman i Malwina w 2640 odcinku „Barw szczęścia” nie spędzą ze sobą Świąt Bożego Narodzenia, to niewidomy masażysta i tak zadba, aby się spotkali i zaprosi ją na nietypową randkę do kościoła!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2631: Patryk jako pierwszy odkryje zdradę Kajtka! Powie o wszystkim Oliwce, ale Cieślak się wyborni

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ randkę Malwiny i Hermana w 2640 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Malwina będzie bardzo zdziwiona wyborem miejsca na randkę z Hermanem, ale oczywiście przyjmie zaproszenie na pasterkę. Świadkami jej miłosnej schadzki z niewidomym masażystą będą jej najbliżsi, zgormadzeni na uroczystej Wigilii u Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska).

- Na pasterkę? Nie wybieram się... Z tobą? Z tobą chętnie... – oznajmi Malwina.

Chwilę później w 2640 odcinku „Barw szczęścia” Malwina i Herman będą już na pasterce, która spodoba się również i Brodzińskiej, choć w kościele nie jest zbyt częstym bywalcem! Jednak także i to nie będzie przeszkadzało zakochanemu Hermanowi!

- Wiesz, nie pamiętam, kiedy byłam ostatnio na pasterce. Wstyd przyznać, ale zawsze zasypiam – przyzna się Malwina.

- Dlatego ja nastawiam budzik - zażartuje Herman, po czym doda, że on regularnie bywa na pasterkach, które są wyjątkowo uroczyste. - Cudownie śpiewają... Mógłbym przesiadywać w kościele godzinami – stwierdzi niewidomy masażysta.

- No tak, zapomniałam, że uwielbiasz muzykę. To twój świat – uśmiechnie się Brodzińska.

- Ty też jesteś moim światem – powie czule Herman.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

Wtedy w 2640 odcinku „Barw szczęścia” serce Malwiny zacznie bić jak oszalałe i Brodzińska poczuje, że już dłużej nie może ukrywać przed Hermanem swoich uczuć. Matka Emilki zdobędzie się na odwagę, złapie za dłoń niewidomego masażysty i wyzna mu miłość!

- Chyba się w tobie zakochałam – przyzna, po czym zapadanie grobowa cisza!

Malwina w 2640 odcinku „Barw szczęścia” od razu zobaczy zmieszanie na twarzy Hermana i uzna, że pośpieszyła się ze swoim wyznaniem. Natychmiast cofnie swoje słowa i przeprosi za nie niewidomego masażystę, ale dopiero wtedy reakcja Hermana naprawdę ją zaskoczy!

 - Przepraszam, nie powinnam tego mówić, wybacz, uznajmy, że nic nie słyszałeś i... – zacznie się tłumaczyć Malwina, ale Herman nie da jej skończyć i sam również wyzna jej miłość!

- Skąd to chyba? Ja kocham cię bez żadnych wątpliwości – uśmiechnie się, po czym przyciągnie do siebie Malwinę i zacznie ją namiętnie całować, a następnego dnia zaprosi na romantyczną randkę, która skończy się już w łóżku!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2634: Smutne rozstanie Kajtka i Oliwki! Zbrowska po odkryciu zdrady wyrzuci go z mieszkania – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Najnowsze