Barwy szczęścia. Koniec Kasi i Łukasza w nowym sezonie. Przetrwali wszystko, ale rozstaną się przez zdrady - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Koniec Kasi i Łukasza w nowym sezonie. Przetrwali wszystko, ale rozstaną się przez zdrady - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Koniec Kasi i Łukasza w nowym sezonie. Przetrwali wszystko, ale rozstaną się przez zdrady - ZDJĘCIA

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach nastąpi koniec małżeństwa Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki)? Udany związek, który przetrwał wiele burz i tragedii rozbije się w nowym sezonie serialu o... zdrady! Kasia pod koniec "Barw szczęścia" zauroczyła się Igorem (Tomasz Nosiński), który otworzył przed nią świat ścianek wspinaczkowych. Z kolei Łukasz traci rozum dla nowej stażystki Weroniki (Maria Świłpa) i wygląda na to, że w nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie kontynuował. I tak dobre małżeństwo Kasi Górki z Łukaszem Sadowskim dobiegnie końca. Czy będziemy dalej śledzić ich losy w nowych związkach?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2022. Nieuchronny koniec Kasi i Łukasza

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Kasia nie tylko nie przestanie spotykać się z Igorem, ale coraz odważniej wejdzie w ten romans. Spotkanie z uroczym, wysportowanym mężczyzną zaczną sprawiać Górce coraz większą przyjemność. Niestety, jej zajęty stażystką Weroniką mąż niczego nie zauważy.

Kasia w "Barwach szczęścia" poznała Igora dzięki Ksawciowi (Bartosz Gruchot). Przystojniak okazał się ojcem Maksa (Mikołaj Wachowski), przyjaciela syna Sadowskich. W nowym sezonie serialu Górka pozna tajemnicę Igora - dowie się, dlaczego samotnie wychowuje syna. A wtedy jej serce do reszty zmięknie...

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Niestety Łukasz nie opamięta się w nowym sezonie "Barw szczęścia i po wakacjach 2022 świata poza stażystką Weroniką nie będzie już widział.

Nic dziwnego, że w sytuacji, kiedy oboje Sadowscy zaangażują się w nowych partnerów, ich małżeństwo znajdzie się na krawędzi rozwodu. Pozostaje tak naprawdę pytanie, czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" to Kasia jako pierwsza złoży pozew, czy Łukasz stanie się taki odważny? A może jeszcze któreś z nich zawalczy o rodzinę? W końcu najbardziej cierpiał będzie ich syn Ksawcio...

Nie przegap: Koniec M jak miłość rozwścieczył fanów! Za długa przerwa i zniszczone małżeństwa Zduńskich i Budzyńskich to zbyt wiele. Jest odpowiedź produkcji!

Koniec sezonu Barw szczęścia. Natalia przejdzie operację usunięcia piersi, żeby przeżyć!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze