Na dobre i na złe, odcinek 777: Michał doprowadzi do śmierci dziadka? Tragedia po wypadku Wilczewskiego

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 777: Michał doprowadzi do śmierci dziadka? Tragedia po wypadku Wilczewskiego

Na dobre i na złe, odcinek 777: Michał doprowadzi do śmierci dziadka? Tragedia po wypadku Wilczewskiego

2020-04-18 19:29

W 777 odcinku "Na dobre i na złe" Cezary (Daniel Olbrychski) zostanie ofiarą poważnego wypadku samochodowego. Dziadek Michała (Mateusz Janicki) trafi na stół operacyjny. To właśnie Wilczewski w 777 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje uratować jego życie. Niestety, pojawią się komplikacje! Czy Michał zabije Cezarego? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 777 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 777 odcinku "Na dobre i na złe" dziadek Michała stanie twarzą w twarz ze śmiercią! Życie Wilczewskiego zostanie wywrócone do góry nogami. Na początku nic nie będzie zapowiadało zbliżającej się tragedii... Do czasu. W tym samym 777 odcinku Barbara (Agnieszka Pilaszewska) wyjedzie za granicę, bo dostanie lepszą posadę. Związek z Hanią (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zacznie przechodzić kryzys.aa A Cezary kupi dom pod Leśną Górą i wjedzie samochodem w drzewo! Będzie miał szczęście, ponieważ stanie się to w obecności wnuka i trzyma natychmiastową pomoc.

- Potrzebujemy pilnie karetkę! Dom w Bogaczowie, poszkodowany mężczyzna... Jaki tu jest numer?!
- Dziadek, co się dzieje?... Boli cię coś?!
- W brzuchu…
- Dziadek, nie rób numerów! Budzimy się!... Dziadku!

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 777: Była narzeczona Michała nie dopuści do jego ślubu z Hanią! Odbije Sikorce Wilczewskiego?

Pożegnanie Agaty i Szczepana w Na dobre i na złe. Wygarnie mu jak ją skrzywdził!

Michał w 777 odcinku "Na dobre i na złe" zadecyduje, że Cezary wymaga operacji. Sam stanie przy stole operacyjnym i zrobi wszystko, żeby uratować życie ukochanego dziadka. Niestety, pojawią się komplikacje.

- Słuchajcie, mam tu problem... Coś się z nim dzieje. Tętno 120 i idzie do góry!(...) Źrenice mu się robią nierówne... On może krwawić do głowy!
- Jak do głowy?! Był robiony tomograf!
- Nie wiem, ale źrenice nie rozszerzają się bez powodu...

Czy Cezary umrze, bo Michał popełni błąd? Z pewnością Wilczewski w "Na dobre i na złe" zrobi wszystko, żeby tego uniknąć. Zajrzyj do naszej galerii.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Szczepan wreszcie zobaczy jak naprawdę wygląda jego żona Lina 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze