Na dobre i na złe, odcinek 777: Szczepan wreszcie zobaczy jak naprawdę wygląda jego żona Lina

2020-04-22 20:48 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 777: Szczepan wreszcie zobaczy jak naprawdę wygląda jego żona Lina
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 777: Szczepan wreszcie zobaczy jak naprawdę wygląda jego żona Lina

W 777 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan (Kamil Kula) i Lina (Izabela Perez) zbliżą się do siebie jak nigdy wcześniej! Pielęgniarz z Leśnej Góry, który wziął fikcyjny ślub z chorą na tętniaka mózgu nielegalną imigrantką z Libanu nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że naprawdę kocha swoją żonę. W dniu, w którym Lina dostanie prawo stałego pobytu w Polsce, Szczepan przygotowuje dla niej romantyczną kolację. Podczas wspólnego wieczoru w 777 odcinku "Na dobre i na złe" Lipski zobaczy jak naprawdę wygląda Lina. Muzułmanka zdejmie bowiem hidżab, zasłonę okrywa głowę i piersi przed obcymi mężczyznami. Jaka będzie reakcja Szczepana na widok żony?

"Na dobre i na złe" odcinek 777 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Szczepana i Liny w "Na dobre i na złe" miał pomóc Libance zostać w Polsce na leczeniu, ale nieoczekiwanie stał się początkiem wielkiej miłości. Uczucie małżonków wybuchnie z wyjątkową siłą w 777 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy Lina dostanie pozwolenie na pobyt w kraju u boku Szczepana.

Specjalnie dla niej Lipski przygotuje wegetariańskie gołąbki z soczewicą, czym mile zaskoczony żonę. - Czym sobie na to zasłużyłam? - zapyta Lina. - Mąż nie może zrobić żonie kolacji? - odpowie jej pytanie pielęgniarz z Leśnej Góry.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Była narzeczona Michała nie dopuści do jego ślubu z Hanią! Odbije Sikorce Wilczewskiego?

Podczas romantycznej randki w 777 odcinku "Na dobre i na złe" Lina pierwszy raz odważy się przy Szczepanie zdjąć hidżab. Lipski zapyta ją czy podczas chemioterapii straciła włosy, a ona w odpowiedzi rozwiąże chustę, pod którą ukrywała się przed mężem. - U ciebie to chyba zakazane? - zapyta Szczepan, ale Lina wyjaśni, że przecież jest jej mężem, więc przed nim może pozbyć się zasłony noszonej przez muzułmanki.

Pożegnanie Agaty i Szczepana w Na dobre i na złe. Wygarnie mu jak ją skrzywdził!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cały nastrój pryśnie w 777 odcinku "Na dobre i na złe" wraz z pojawieniem się w domu Szczepana jego byłej ukochanej, Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra). Bo choć Woźnicka zrezygnuje z miłości do dawnego partnera i pogodzi się z tym, że wybrał inną, to Lina będzie przekonana, że nadal coś ich łączy. Zobaczy bowiem jak Szczepan czule przytula się do Agaty.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!

Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Najnowsze