Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!

2020-03-30 15:30 jkk
Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!

W 778 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) doprowadzi do wielkiej tragedii! Tajemnicze zniknięcie żony Szczepana (Kamil Kula), Liny (Izabela Perez), sprawi, że w szpitalu pojawi się detektyw (Bartłomiej Nowosielski). Jak dojdzie do tego, że Lina "wyparuje" z Leśnej Góry? Czy to zemsta zakochanej nadal w Szczepanie Agaty, czy pojawi się jakaś siła wyższa? Śledczy w 778 odcinku "Na dobre i na złe" przyjedzie tajemnicę wyjaśnić, ale... sam padnie ofiarą grubej pomyłki!

"Na dobre i na złe" odcinek 778 - środa, 29.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Szczepan z "Na dobre i na złe" już od jakiegoś czasu podejrzewa Agatę, że działa przeciwko Linie i z tego powodu doszło już nawet między przyjaciółmi do konfliktu. Czy w 778 odcinku "Na dobre i na złe" Agata faktycznie spowoduje usunięcie Liny z Polski, czy jednak coś lub ktoś jej w tym pomoże?

Sprawy w miłosnym trójkącie komplikuje fakt, że była żona Szczepana i jego aktualna małżonka nadal, aż do 778 odcinka "Na dobre i na złe" mieszkają pod jednym dachem. Czy w tych warunkach ktoś nie wytrzyma i dojdzie do większej tragedii?

Prywatny detektyw, który pojawi się w Leśnej Górze 778 odcinku "Na dobre i na złe", spróbuje tajemnicze zniknięcie Liny wyjaśnić. Jednak na dzień dobry padnie ofiarą grubej pomyłki, bo Jakub (Maciej Zacharzewski) weźmie go pacjenta. Wszystko przez to, że detektyw będzie miał dużą nadwagę i nie będzie wyglądał na okaz zdrowia...

Czy w tych "komediowych" warunkach uda mu się rozwikłać mroczną tajemnicę miłosnego trójkąta, w którym miłość, namiętność i zazdrość grają główne role? Dlaczego zniknie Lina i co ma z tym wspólnego Agata? Zapowiada sie na trudne śledztwo w 778 odcinku "Na dobre i na złe"...

Najnowsze