Na dobre i na złe, odcinek 763: Agata doniesie na Szczepana i Linę do urzędu imigracyjnego?

2019-12-26 11:09 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 763: Agata doniesie na Szczepana i Linę do urzędu imigracyjnego?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 763: Agata doniesie na Szczepana i Linę do urzędu imigracyjnego?

W 763 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) narazi się Szczepanowi (Kamil Kula) i jego żonie Linie (Izabela Perez)! Powód? Oboje zaczną ją podejrzewać, że doniosła na nich do urzędu imigracyjnego. Między Agatą a Liną dojdzie do ostrego spięcia, a żonie Szczepana przestanie się podobać, że jego była mieszka z nimi. Sytuację pogorszy fakt, że w 763 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan dowie się, że czeka ich kontrola urzędników. Stanie się jasne, że za wszystkim stoi Agata...

"Na dobre i na złe" odcinek 763 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 763 odcinku "Na dobre i na złe" Agata wciąż będzie mieszkała ze Szczepanem i Liną w domu Lipskiego. I wcale nie zaniesie się na to, żeby miała się szybko wyprowadzić. Mało tego, Woźnicka zrobi się zazdrosna na na widok rodzącej się na jej oczach bliskości między Szczepanem a jego żoną. Jej uwadze nie umknie, że Szczepan z każdym dniem bardziej zakochuje się w Libance, z którą wziął fikcyjny ślub!

Do tego stopnia, że Agata zrobi się naprawdę złośliwa. Zwróci uwagę imigrantce, że nie myje się porcelany w zmywarce, a Szczepan jest uczulony na cynamon.

Patrz też: Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

Lina zwróci mężowi uwagę, że obecność Agaty w jego domu może się wydać podejrzana urzędnikom, którzy badają sprawę ich małżeństwa. Co się stanie jeśli nie uwierzą w legalność ich małżeństwa i unieważnią ślub? W 763 odcinku "Na dobre i na złe" Lipski dowie się, że wkrótce czeka ich kolejna kontrola. Będzie przekonany, że za całą sprawą stoi Agata. A tak naprawdę to zbulwersowani sąsiedzi doniosą do urzędu, że Szczepan urządził sobie harem w domu!

Między byłymi kochankami wywiąże awantura, a wściekły Szczepan w 763 odcinku "Na dobre i na złe" zarzuci Agacie, że mogła zaszkodzić Linie, która jest osłabiona po chemioterapii. Woźnicka stanowczo zaprzeczy jego podejrzeniom. - Nie mam z tym nic wspólnego! - zapewni poruszona oskarżeniami Agata.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 764: Matylda brutalnie pobita za wyłudzenie leków! Falkowicz i Kasia nie dowiedzą się o kłopotach córki

Na dobre i na złe odc. 763. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 763. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 763. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Najnowsze