Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

2019-12-19 7:33 Ag
 Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wróciła do "Na dobre i na złe" zupełnie odmieniona. Będzie inna niż wtedy kiedy dwa lata temu wyjeżdżała z Leśnej Góry w podróż dookoła świata żukiem. Czy widzowie dowiedzą się co się działo z Agatą przez ten czas? Bardzo szybko w "Na dobre i na złe" okaże się, że Agata skrywa pewną mroczną tajemnicę. Nie wiadomo, gdzie tak naprawdę była. Wszyscy koledzy ze szpitala zauważą, że doktor Woźnicka zachowuje dziwny dystans...

Co się działo z Agatą w "Na dobre i na złe" po jej wyjeździe z Leśnej Góry? 

Jak w "Na dobre i na złe" potoczy się wątek Agaty, która po dwóch latach wróciła do Leśnej Góry? Czy widzowie i jej przyjaciele dowiedzą się gdzie była, co robiła i czemu nie utrzymywała z nikim kontaktu. Powrót Agaty będzie się wiązał z jakąś tajemnicą z jej życia. Nie będzie wiadomo czy w ogóle była w podróży dookoła świata.

- Moja bohaterka wróci do Leśnej Góry z tajemnicą. Wciąż nie wiadomo, gdzie tak naprawdę była. Będzie zdystansowana, ale pogodna – wygląda na to, że wiele zrozumiała i że jej też pozmieniały się priorytety. Zamierzała pojechać Żukiem dookoła świata, ale nic o nim nie słychać; może gdzieś go porzuciła? Co się działo wcześniej? Na razie to tajemnica, która pewnie wyjaśni się w kolejnych odcinkach - wyjaśniła Emilia Komarnicka-Klynstra w ostatnim wywiadzie.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 762: Szczepan powie Agacie prawdę o ślubie! Nie wrócą już do siebie

Na pewno Agata w 761 odcinku "Na dobre i na złe" pochwali się, że przez rok mieszkała w Wiedniu gdzie zdobyła specjalizację z hematologii. Ale co działo się z lekarką wcześniej? Dlaczego nie odezwała się ani do Szczepana (Kamil Kula), ani do swojej przyjaciółki Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska)?

To już wyjaśni dopiero w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" w 2020 roku. Na pewno Agata będzie wciąż darzyła uczuciem Szczepana. Mimo, że jest dumna i będzie starała się to ukrywać. Z tęsknoty za byłym chłopakiem wróciła do Leśnej Góry.

- Widocznie musiała wyjechać bardzo daleko, żeby uświadomić sobie, że ktoś najważniejszy dla niej jest tak blisko. Niestety wróci trochę spóźniona. Mimo uczuć, które nią targają, będzie musiała zaakceptować sytuację i przypatrywać się z boku więzi, która z dnia na dzień coraz silniej będzie łączyć Szczepana i Linę - dodała Komarnicka-Klynstra.

Zobacz także: Tomasz Ciachorowski odszedł z M jak miłość, ale wróci do serialu! Zagra nowego lekarza w Na dobre i na złe

Najnowsze