Artur z M jak miłość nowym lekarzem w Na dobre i na złe!

i

Autor: Instagram Tomasza Ciachorowskiego, selfie Artur z M jak miłość nowym lekarzem w Na dobre i na złe!

Tomasz Ciachorowski odszedł z M jak miłość, ale wróci do serialu! Zagra nowego lekarza w Na dobre i na złe

2019-12-04 8:09

Tomasz Ciachorowski odszedł z "M jak miłość", a teraz zagra "Na dobre i na złe"! Aktor radosną nowinę ogłosił na swoim Instagramie, co wywołało niemałe zaskoczenie. Wszyscy bowiem kojarzą Ciachorowskiego z niebezpiecznym psychopatą Arturem w "M jak miłość". Teraz ma szansę pokazać się fanom w zupełnie nowej odsłonie. Kogo zagra Ciachorowski w "Na dobre i na złe"? To się okaże już w 768 odcinku serialu!

Kogo Tomasz Ciachorowski zagra w "Na dobre i na złe"?

Tomasz Ciachorowski jako Artur z "M jak miłość" przez ostatnie lata doprowadzał widzów przed telewizorami do szaleństwa. Psychopata knuł liczne intrygi, które raz po raz niszczyły życie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Gwiazdor był do tego stopnia przekonujący w swojej roli, że z czasem spotykały go coraz bardziej przerażające reakcje ze strony psychofanów i hejterów. Przez Artura z "M jak miłość" grożono mu nawet śmiercią, co skończyło się dochodzeniem i sprawą w prokuraturze.

W rzeczywistości Tomasz Ciachorowski nie mógłby bardziej różnić się od Skalskiego. Na swoim Instagramie promuje zbiórki dla potrzebujących, odwiedza schroniska i wspiera strajk klimatyczny, promując ekologiczny styl życia. Teraz dostał szansę pokazania się telewidzom w roli bardziej odpowiadającej rzeczywistości.

Aktor poinformował na swoim profilu, że już niedługo zobaczymy go w roli lekarza w serialu "Na dobre i na złe"! Dopisek pod zdjęciem ze szpitala w Leśnej Górze zdradza więcej szczegółów i sugeruje, że Tomasz Ciachorowski zagra kardiochirurga. 

"Lekarza jeszcze nie grałem. Serc też nigdy wcześniej nie reperowałem. ❣️ #soon #workinprogress #idzienowe" - czytamy.

Od mordercy w "M jak miłość", do lekarza ratującego życie w "Na dobre i na złe" - dzięki temu Tomek Ciachorowskina pewno nie będzie kojarzony z jedną rolą. Chociaż jego słowa zastanawiają... "no nie wiem, czy chciałbym znaleźć się pod moim skalpelem" - napisał w komentarzach pod zdjęciem! 

Tomasz Ciachorowski pojawi się w "Na dobre i na złe" już w 768 odcinku (emisja w środę 19 lutego 2020 roku w TVP2). Właśnie wtedy Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) pozna w tandetnym klubie Maksa Begera, który okaże się cieszącym się nie najlepszą sławą kardiochirurgiem.

Nie wszyscy pamiętają, że pięć lat temu aktor grał już w "Na dobre i na złe". W 2014 roku mieliśmy okazję oglądać go jako pacjenta Bartka! Tym razem będzie lekarzem w Leśnej Górze.

Co ciekawe Maks Beger przystąpi do konkursu na ordynatora kardiochirurgii w szpitalu w Leśnej Górze i podstępem wyeliminuje z wyścigu po tę posadę swego najgroźniejszego konkurenta...

Na dobre i na złe. Bartek (Tomasz Ciachorowski), Nina (Agnieszka Judycka), Michał Sambor (Radosław Krzyżowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Bartek (Tomasz Ciachorowski), Nina (Agnieszka Judycka), Michał Sambor (Radosław Krzyżowski)
Na dobre i na złe. Bartek (Tomasz Ciachorowski), Nina (Agnieszka Judycka), Michał Sambor (Radosław Krzyżowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Bartek (Tomasz Ciachorowski), Nina (Agnieszka Judycka), Michał Sambor (Radosław Krzyżowski)
Najnowsze