Koszmar aktora z M jak miłość. Tomasz Ciachorowski przerwał milczenie. Za rolę Artura był nękany przez prześladowcę

2019-08-09 8:09 jkk
Tomasz Ciachorowski
Autor: AKPA Tomasz Ciachorowski

Grający Artura w "M jak miłość" Tomasz Ciachorowski przeżył koszmar z powodu swojej doskonałej gry i drżał o swoje życie! Psychopata Skalski z "M jak miłość" to bezwzględny oszust i manipulator, którego nienawidzi wielu fanów serialu. Jeden z oburzonych widzów postanowił ukarać w realnym życiu Ciachorowskiego. Musiała interweniować policja i prokurator.

Tomasz Ciachorowski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" zwierzył się, że niedawno zaczął bać się o swoje życie! Wszystko za sprawą prześladowcy, który uwierzył, że aktor jest równie złym człowiekiem jak jego bohater z "M jak miłość". - Dostaję personalne pogróżki tylko dlatego, że gram taką postać, to mam prawo się obawiać - powiedział.

Zobacz też: M jak miłość. Jak Artur zwiał z psychiatryka?

Zemsta na Ciachorowskim za chorą miłość Artura do Izy?

Przypomnijmy, że Artur w "M jak miłość" obsesyjnie kocha swoją żonę, Izę (Adriana Kalska) i widzowie bardzo jej kibicują. Być może atak na Ciachorowskiego był zemstą za to, że serialowy Artur próbował ją zabić?

- Mój bohater to przebiegły typ i nie zamierzam usprawiedliwiać jego występków. Artur wciąż kocha Izę, ale nie jest to zdrową miłość. To szalenie złożona sytuacja, nad którą Artur ma jednak kontrolę - przynajmniej tak mu się wydaje... - możemy dowiedzieć się co Ciachorowski myśli o swoim bohaterze. Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"?

Jak powiedział aktor, sprawą nękania go w życiu prywatnym zajęła się policja i prokuratura - stalker aktora z "M jak miłość" został przesłuchany i wszczęto przeciwko niemu postępowanie.

Jest już także pierwsza reakcja prześladowcy: - Skontaktował się ze mną wyrażając skruchę z powodu poważnych gróźb kierowanych pod moim adresem. Nie wiem na ile było to szczere, ale chcę wierzyć, że nie traktował tych gróźb poważnie - powiedział serialowy Artur w tym samym wywiadzie.

Z czego ucieszy się Artur w nowym sezonie "M jak miłość"?

Tomasz Ciachorowski przyznaje też, że nie dziwi go, iż część widzów nienawidzi postaci, którą gra w serialu. Cieszy się jednak, że rola Artura w "M jak miłość" budzi tak duże emocje. - Dowody sympatii odczuwam na każdym kroku - dodaje Ciachorowski w odpowiedzi na pytanie, czy zdobył też uznanie fanów "M jak miłość". Czy Artur umrze w "M jak miłość"

Na swoim fanpage Tomek cieszy się z nowego sezonu serialu"M jak miłość". - Za tymi uśmiechami kryje się... no właśnie. Przekonamy się już we wrześniu! Kto nie może się doczekać, kciuk w górę!

M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Artur (Tomasz Ciachorowski), lekarka psychiatra Daria (Ewelina Gnysińska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Artur (Tomasz Ciachorowski), lekarka psychiatra Daria (Ewelina Gnysińska)
M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Artur (Tomasz Ciachorowski), lekarka psychiatra Daria (Ewelina Gnysińska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1452 po wakacjach 2019. Artur (Tomasz Ciachorowski), lekarka psychiatra Daria (Ewelina Gnysińska)
Najnowsze