Na dobre i na złe, odcinek 777: Była narzeczona Michała nie dopuści do jego ślubu z Hanią! Odbije Sikorce Wilczewskiego?

2020-04-02 7:48 jkk
Na dobre i na złe, odcinek 777: Była narzeczona Michała nie dopuści do jego ślubu z Hanią! Odbije Sikorce Wilczewskiego?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 777: Była narzeczona Michała nie dopuści do jego ślubu z Hanią! Odbije Sikorce Wilczewskiego?

W 777 odcinku "Na dobre i na złe" ważyć się będą losy ślubu Michała z Hanią! W Leśnej Górze pojawi się jego była narzeczona (Karolina Czarnecka), która spróbuje nie dopuścić do ożenku ukochanego. I faktycznie, zrobi wszystko i trzeba przyznać, ze będzie całkiem skuteczna... Czy Justyna odbije Sikorce Walczewskiego czy jednak miłość lekarzy okaże się odporna na ciosy dawnych kochanek w 777 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 777 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

 W 77 odcinku "N a dobre i na złe" związek Sikorki i Michała znów zostanie wystawiony na ciężką próbe. Para już szykuje się do ślubu, a tymczasem na horyzoncie pojawi si ę jego dawna narzeczona! I zrobi wszystko, aby przystojnego doktora odzyskać...

Justyna będzie pacjentka na oddziale chirurgii, gdzie będzie kurowała się po operacji ręki. Jednak w 777 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie ostro wypytywać się o Michała. I na tym nie poprzestanie!

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Agata zrezygnuje z miłości do Szczepana. Szokująca prośba Woźnickiej

W końcu dawna narzeczona dopadnie Walczewskiego w dyżurce lekarzy w 777 odcinku "Na dobre i na złe" i zacznie namawiać, aby porozmawiali o ich związku! Michał oprze się tym nagabywaniom, ale nie tak łatwo będzie mu spławić Justynę...

Była narzeczona obecnego narzeczonego Sikorki zrobi to, co wiele kobiet na jej miejscu: zacznie szlochać! I tonąc w łzach wyzna Michałowi, że ma ogromny problem czy brać ślub z obecnym partnerem. Co Michał ma z tym wspólnego? 

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Michał straci matkę Barbarę! Dziadek Wilczewskiego będzie miał wypadek

Otóż w 777 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Michał nadal jest bohaterem rozważań Justyny, czy aby nie on był miłością jej życia. Michał będzie nieco zmieszany, ale zacznie pocieszać byłą narzeczoną... I, rzecz jasna, na takie obrazek wejdzie Hania! Co zrobi widząc swojego narzeczonego w bliskiej zażyłości z kolejną kobietą?

Zapowiada się na nieciekawy rozwój wypadków, który zagrozi małżeńskim planom Hani z Michałem. Bo to akcji wkroczy jeszcze mamusia Justyny, która... zażąda jasnej deklaracji, że między Walczewskim a jej córką nic już nie ma! Hania w 777 odcinku "Na dobre i na złe" przeżyje szok i zacznie się znów zastanawiać , czy to ona powinna na pewno wyjść za mąż za swojego obecnego partnera...