Na dobre i na złe, odcinek 777: Agata zrezygnuje z miłości do Szczepana. Szokująca prośba Woźnickiej

2020-03-31 13:26 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 777: Agata zrezygnuje z miłości do Szczepana. Szokująca prośba Woźnickiej
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 777: Agata zrezygnuje z miłości do Szczepana. Szokująca prośba Woźnickiej

W 777 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) zrozumie, że Szczepan (Kamil Kula) nigdy nie zostawi dla niej swojej żony Liny (Izabela Perez). Po powrocie do Polski Agata łudziła się, że odzyska ukochanego, ale jego ślub z Libanką na zawsze przekreślił szanse na to, że będą razem. Zwłaszcza, że Woźnicka zauważyła, że Szczepan naprawdę zakochuje się w żonie. Dopiero w 777 odcinku "Na dobre i na złe" załamana Agata zrezygnuje z walki o Szczepana. I zwróci się do niego z szokującą prośbą.

"Na dobre i na złe" odcinek 777 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Agata i Szczepan z "Na dobre i na złe" nie będą już nigdy razem! Wszyscy fani tej pary, którzy liczyli na to, że małżeństwo Szczepana z Liną szybko się skończy na pewno będą zawiedzeni. Bo w 777 odcinku "Na dobre i na złe" Lipski zrozumie, że kocha tylko żonę. A kiedy Lina dostanie prawo stałego pobytu w Polsce oboje odzyskają nadzieję, że teraz wszystko między nimi się ułoży.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!

Widząc ich szczęście Agata w 777 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi odpuścić sobie ukochanego. Dojdzie do wniosku, że Szczepan nigdy nie opuści dla niej żony. Jak podaje "Świat Seriali" zapewni Lipskiego, że zawsze będzie dla niej kimś ważnym, ale życzy mu jak najlepiej u boku żony. Poprosi też Szczepana, żeby nigdy nie skrzywdził Liny, która wiele wycierpiała w Libanie i zasługuje na normalne życie.

Niestety zaraz potem to właśnie Agata w 777 odcinku "Na dobre i na złe" przyczyni się do rozstania Szczepana z Liną! Bo Libanka źle zrozumie słowa Woźnickiej i będzie pewna, że Lipski ożenił się z nią tylko z litości i mimo zapewnień wcale jej nie kocha. Ucieknie od męża i zniknie bez śladu.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Michał straci matkę Barbarę! Dziadek Wilczewskiego będzie miał wypadek

Najnowsze