Na dobre i na złe. Nowa miłość Blanki na dobre zagości w Leśnej Górze. Zapomni o Radwanie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Nowa miłość Blanki na dobre zagości w Leśnej Górze. Zapomni o Radwanie - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Nowa miłość Blanki na dobre zagości w Leśnej Górze. Zapomni o Radwanie - ZDJĘCIA

2022-06-28 16:29

Czas na rewolucję w życiu Blanki (Pola Gonciarz) w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Lekarka z Leśnej Góry przypadkiem pozna intrygującego mężczyznę podczas jednego z szalonych wieczorów w klubie i nie będzie miała pojęcia, że ten zostanie z nią na dłużej! Tajemniczy kochanek, w rolę którego wcieli się Marcin Korcz zagości w życiu Blanki i przez niego zapomni o Krzysztofie Radwanie (Mateusz Damięcki). Consalida jeszcze nie wie, że przypadkowo poznany mężczyzna zrobi rewolucję w jej życiu. Zobacz ZDJĘCIA.

Blanka pozna nową miłość w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, a on zostanie z nią na dłużej! 

Życie Blanki w "Na dobre i na złe" zmieni się nie do poznania, o czym świadczą m.in. zdjęcia i nagrania z planu serialu. Serialowa Consalida pracuje nad nowymi odcinkami "Na dobre i na złe", które pojawią się już we wrześniu. Nie obejdzie się bez niespodzianek, które nastąpią w życiu Blanki i Radwana. Krzysztof mocno skupił się na relacji z Joanną Gawryło (Monika Kaleńska) i poświęca masę uwagi dla Kubusia (Wiktor Trojan). Consalida zeszła na dalszy plan. 

Szczęście uśmiechnie się do lekarki z Leśnej Góry już na początku nadchodzącego sezonu "Na dobre i na złe", kiedy to wybierze się do klubu, gdzie pozna tajemniczego mężczyznę, który zawróci jej w głowie. W tę rolę wcieli się Marcin Korcz, znany m.in. z serialu "Przyjaciółki" jako Dagmar, przyjaciel i pomocnik Zuzy (Anita Sokołowska). Więcej na temat rozpoczęcia się relacji z Blanką pisaliśmy TUTAJ. 

Sprawdź: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Dzięki zdjęciom i filmom z planu "Na dobre i na złe" wiadomo już, że Marcin Korcz zagości w obsadzie serialu na dłużej. To Pola Gonciarz udostępniła nagrania z aktorem, gdzie doskonale widać jak udziela wywiadu i kręci kulisy "Na dobre i na złe", które widzowie zobaczą dopiero po wakacjach. Gonciarz skupia się jednak nie na serialowym partnerze, a na wiewiórce, która krąży między kamerami. Widać, że aktorzy mają luźną atmosferę na planie i wzajemnie się lubią.

Skoro Marcin Korcz wystąpi w kulisach "Na dobre i na złe" jego postać na pewno zagości w życiu Blanki na dłużej. Nie będzie to jednorazowe spotkanie w klubie, po którym o sobie zapomną. Sceny z Instagrama Poli Gonciarz są nagrywane na terenie Leśnej Góry, więc można przypuszczać, że mężczyzna okaże się lekarzem lub zacznie potrzebować pomocy Consalidy. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Na dobre i na złe. Radwan wystawi Blankę dla Joanny w nowym sezonie. Zobaczy ich razem i będzie już po wszystkim
Najnowsze