Na dobre i na złe. Maks Beger bohaterem w nowym sezonie! Dokona cudu na stole operacyjnym i przekona do siebie wszystkich? - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film / Instagram Na dobre i na złe. Maks Beger bohaterem w nowym sezonie! Dokona cudu na stole operacyjnym i przekona do siebie wszystkich? - WIDEO

Co dalej z Maksem Begerem z "Na dobre i na złe"?

Na dobre i na złe. Maks Beger bohaterem w nowym sezonie! Dokona cudu na stole operacyjnym i przekona do siebie wszystkich? - WIDEO

2022-07-05 13:02

Maks (Tomasz Ciachorowski) stanie się bohaterem w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! Beger znów namiesza w Leśnej Górze, wejdzie w podejrzany romans ze stażystką Oliwią (Irmina Liszkowska) i ukryje wszystko przed pozostałymi lekarzami. Nie da się zatuszować szemranej przeszłości lekarza i oskarżeń o molestowanie, ale za to jedno trzeba będzie Maksowi przyznać - popisze się zawodowo! W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Beger zostanie bohaterem. Zrobi wrażenie na sali operacyjnej. Sprawdź WIDEO i dowiedz się więcej.

Maks Beger dokona cudu w Leśnej Górze! Jego los w "Na dobre i na złe" ulegnie zmianie 

Nadchodzący sezon "Na dobre i na złe" nie będzie łatwy dla Maksa, który lubi pakować się w kłopoty, często na własne życzenie. Beger zostanie jednak bohaterem i da prawdziwy popis na sali operacyjnej. Zawodowo wykaże się rewelacyjnie, a Tomasz Ciachorowski opublikował zdjęcie z planu, na którym wyraźnie triumfuje. 

- To piękny dzień, by uratować komuś serce - napisał aktor. Maks z "Na dobre i na złe" właśnie skończył operację i jeszcze w sterylnym stroju chirurga potrzebnym do operacji, pozuje obok pacjenta. Na sali operacyjnej widać człowieka, którego Beger uratuje życie i da szansę na powrót do zdrowia i sprawności. Lekarz będzie wyraźnie z siebie dumny, a w operacji prawdopodobnie pomoże mu Molenda (Filip Bobek).

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

Filip Bobek i Tomasz Ciachorowski pracują na planie "Na dobre i na złe", nad nowymi odcinkami, które ukażą się na jesień. Panowie wybitnie bawią się na planie, nagrali się razem jak udają się na salę operacyjną. Wygłupu aktorów można zobaczyć w WIDEO i GALERII ZDJĘCIA poniżej.

Nie da się ukryć, że to nie będą łatwe odcinki dla Maksa. Zawodowo pójdzie mu świetnie, uratuje życie, ale prywatnie będzie już gorzej. W nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" na poważnie zacznie się zamieszanie ze stażystką Oliwią. Beger ukryje przed personelem Leśnej Góry, że przekracza granicę i umawia się z Oliwią. Lekarz postara się o to, by pozostali stażyści nie zorientowali się, że coś jest na rzeczy. Lena, Łukasz (Dominik Mirecki) i Julek (Mateusz Dymdziuk) nie zorientują się, że Oliwia jest inaczej traktowana, ale tajemnica i tak nie potrwa jednak w nieskończoność. Gloria  (Aleksandra Grabowska) spostrzeże, że dziewczyna pakuje się w kłopoty i nawet ją ostrzeże, ale to nic nie da. Oliwia wyda się pewna tego, co robi i nie pomyśli, że wpakuje się w poważne kłopoty. Tarapaty dopadną też Maksa, kiedy w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wyda się, że znów romansuje.

Przeczytaj: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

Na dobre i na złe. Maks Beger bohaterem! Dokona cudu na stole operacyjnym i przekona do siebie wszystkich?
Najnowsze