Na dobre i na złe, odcinek 841: Koszmarna wpadka Falkowicza! Alina pozna wstydliwy sekret Andrzeja – WIDEO

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 841: Koszmarna wpadka Falkowicza! Alina pozna wstydliwy sekret Andrzeja – WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 841: Koszmarna wpadka Falkowicza! Alina pozna wstydliwy sekret Andrzeja – WIDEO

2022-03-30 16:02

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) skompromituje się przed Aliną (Katarzyna Skrzynecka), która pozna jego wstydliwy sekret! Fisher aż nie będzie mogła wytrzymać ze śmiechu, gdy dowie się o genialnym pomyśle, na jaki wpadł Andrzej, szczególnie, że on będzie z niego bardzo dumny. W 841 odcinku „Na dobre i na złe” entuzjazm Falkowicza szybko ostygnie, a reakcja szwagierki bardzo go zrani. Fisher szybko wytłumaczy mu, że nie miała złych intencji i zaproponuje mu pomoc, aby Andrzej nie ośmieszył się w oczach dziewczyny, którą zaprosił na randkę! Zobaczcie WIDEO z tej sceny!

"Na dobre i na złe" odcinek 841 - środa, 30.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz posłucha rady Jadzi (Aldona Jankowska) i umówi się z Idą (Ewelina Gnysińska) na portalu randkowym. Profesor weźmie sobie do serca słowa opiekunki, która zasugeruje mu, że powinien znaleźć Brajankowi (Franciszek kurek) nową mamę, gdyż przed zamianą zdążył już przyzwyczaić się do obecności Marianny (Magdalena Kajrowicz), która idealnie mu ją zastępowała. Sęk w tym, że Andrzej już dawno nie był na randce, gdyż od  tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) nawet nie myślał o tym, aby związać się z inną kobietą, dlatego kompletnie nie będzie wiedział jak powinien zachować się, aby poderwać kobietę. W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz będzie przekonany, że wpadł na genialny pomysł, ale Alina szybko sprowadzi go na ziemię!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 841: Falkowicz poderwie Alinę na oczach Trettera! Stefan zagotuje się z zazdrości

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ reakcję Aliny na koszmarną wpadkę Falkowicza w 841 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz będzie w bardzo dobrym humorze przed randką z Idą. Profesor przygotuje sobie wcześniej kwestionariusz z pytaniami, którymi będzie chciał obsypać kandydatkę na matkę Brajanka. Jego ankieta trafi w ręce Aliny, która nawet nie będzie świadoma, że to jest tajny plan na randkę Falkowicza, gdyż uzna, że na tak głupi pomysł mógł wpaść jedynie Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), ale mocno się zdziwi! 

- Czy potrafisz dostarczyć emocjonalnego wsparcia? Oceń swoje zdolności personale w skali od 1 do 10. A to co dyrektor wymyślił jakąś nową ankietę pracowniczą? – zaśmieje się Alina.

- Nie, to jest prywatne. Zostaw – wyjaśni jej Falkowicz.

- Ale jak to prywatne? W sensie anonimowe, tak? A to ja też coś takiego dostanę? – dopyta.

- To nie jest żadna ankieta. To są moje pytania na randkę – powie jej z dumą.

Wtedy w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Alina wybuchnie śmiechem, czym szybko zgasi entuzjazm profesora. Andrzej od razu pomyśli, że jej reakcja jest podyktowana jego osobą, a nie przesłuchaniem, jakie przygotował dla Idy. Fisher wyprowadzi go z błędu, ale on nie uzna jej tłumaczeń.

- Twoją?! – spyta roześmiana Fisher.

- Twoje zdziwienie mnie obraża – zasmuci się Falkowicz.

- Nie, ale ja nie jestem zdziwiona, że umawiasz się na randkę, tyko, że chcesz jakąś biedną dziewczynę poczęstować tego rodzaju kwestionariuszem. Czy ty zwariowałeś? Przecież to nie jest w ogóle romantyczne – wyjaśni mu.

- Nie potrzebuje egzaltowanej panny. Potrzebuje matki dla Edzia. Znaczy dla Brajanka – przyzna profesor.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 843: Beger wystawi Agatę na minę! Zaryzykuje życiem pacjentów, aby usunąć ją ze stanowiska - ZDJĘCIA

Jednak w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej dość nieoczekiwanie poprosi Alinę o pomoc w zmianie pytań, jakie przygotował dla swojej kandydatki. Jednak ku jemu większemu zdziwieniu szwagierka wykreśli wszystko, co przygotował, co bardzo mu się nie spodoba!

- Przepraszam cię bardzo. Ty wszystko wykreśliłaś – zdenerwuje się Falkowicz.  

- No, ale jak nie chciałeś uwag to po cholerę mnie prosisz o konsultacje – ostro zareaguje Alina.

- Nie mogę zapytać kobiety o uzależnienia? Czy ja potrzebuje dla Edzia popielniczki? – oburzy się Falkowicz, który pod wpływem emocji pomyli imię syna.

- Masz prawo zapytać, ale nie w tak dosłowny sposób – wyjaśni.

- To może szyfrem albo gołębia pocztowego jej wyśle – zakpi.

Wówczas w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Alina sprzeda Andrzejowi cenną radę, która powinna wszystko załatwić, ale jak się okaże jednak nie w przypadku profesora, gdyż przeprowadzona próba wykaże, że Falkowicz kompletnie nie umie prawić komplementów!

- Musisz się przede wszystkim nauczyć słuchać, Andrzej. Daj dziewczynie trochę czasu, trochę cierpliwości. Ona sama się otworzy… Twoim narzędziem powinny być komplementy – poradzi mu, ale szybko zrozumie, że to był błąd!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania pozna przerażającą prawdę o matce Małej! Lucyna nie pozwoli jej zatrzymać dziecka

Na dobre i na złe. Falkowicz skompromituje się przed randką. Alina Fisher nie wytrzyma ze śmiechu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze