Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania pozna przerażającą prawdę o matce Małej! Lucyna nie pozwoli jej zatrzymać dziecka

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania pozna przerażającą prawdę o matce Małej! Lucyna nie pozwoli jej zatrzymać dziecka

Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania pozna przerażającą prawdę o matce Małej! Lucyna nie pozwoli jej zatrzymać dziecka

2022-03-23 21:41

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zlituje się nad Ritą (Laura Pajor), matką Małej (Maja Burzyńska) i przygarnie ją pod swój dach, ale szybko pożałuje swojej decyzji! Sikorka odkryje bowiem, że partnerka Seby (Wacław Warchoł) jest nie tylko kryminalistką, ale również prostytutką i narkomanką! W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Hania nie pozwoli jej zatrzymać Helenki, ale jej decyzji sprzeciwi się Lucyna (Anna Samusionek)! Wyrodną matkę Sikorki nagle ruszy sumienie i nie pozwoli własnej córce odseparować Małej od matki!

"Na dobre i na złe" odcinek 841 - środa, 30.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Małej, dziewczynki dla której własne życie poświęcił Piotr Korban (Mikołaj Roznerski),  odnajdzie się w 840 odcinku „Na dobre i na złe”! Wówczas wyjdzie na jaw, że Rita siedziała w więzieniu, wyszła na warunkowe, a pod jej nieobecność dzieckiem miał zajmować się jej partner, który zapewniał ją, że ze wszystkim sobie radzi, choć prawda okazała się być zupełnie inna. Rita zapewni Hanię, że nie miała pojęcia, że Seba naraził Małą na poważne niebezpieczeństwo i omal nie doprowadził do jej śmierci, ale Sikorka nie uwierzy kryminalistce i nie zgodzi się wydać jej dziecka. Jednak w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zmieni zdanie i postanowi zlitować się nad matką Małęj, którą przyjmie pod swój dach, ale szybko zrozumie, że to był błąd!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 839: Joanna Gawryło straci prawo do opieki nad Kubusiem. Prawnik nie pozostawi jej żadnych złudzeń

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak namiesza matka Małej w 841 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Lucyna odkryje, że Rita jest najprawdopodobniej prostytutką, o czym natychmiast poinformuje Hanię! Co gorsza, jak na potwierdzenie słów Sikorki, chwilę później nieprzytomna matka Małej zostanie znaleziona na przystanku w miejscu, gdzie swoje usługi świadczą kobiety lekkich obyczajów. Rita trafi do Leśnej Góry w ręce Julki (Aleksandra Hamkało), która natychmiast odkryje, że kobieta przedawkowała narkotyki!

- Testy wyszły pozytywnie. Amfetamina. Przesadziła z dawką – przekaże Hani.

Rita w 841 odcinku „Na dobre i na złe” trafi do szpitala w momencie, gdy miała spotkać się z kobietą z opieki społecznej. Hania poinformuje Lucynę, że matka Małej z pewnością do nich nie dotrze, gdyż przedawkowała narkotyki i póki co nie ma z nią kontaktu!

- Rita zaćpała i leży na oddziale. Ona się nie nadaje na matkę, taka jest smutna prawda – oznajmi jej Hania.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 839: Tretter odkryje prawdę o śmierci Piotra Korbana! To będzie wstrząs dla Hani

Oczywiście Rita w 841 odcinku „Na dobre i na złe” nie przyzna się Hani, że jest narkomanką i prostytutką i będzie przed lekarką rżnąć głupa. Matka Małej oznajmi, że jest kelnerką i z pewnością to jej szef bez jej wiedzy poddał jej narkotyki, aby lepiej pracowała!

- Żeby szybciej zapieprzały! Uwierz mi, nigdy bym tego nie zrobiła Helence – usprawiedliwi się, ale Sikorka wcale jej nie uwierzy i postanowi jej zabrać dziecko!

Jeszcze w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Hania poinformuje Lucynę, że już dłużej nie zamierza kryć kryminalistki i zamierza odebrać jej dziecko, gdyż Rita na nie zasługuje! Ku jej zaskoczeniu matka nie pochwali jej decyzji, a nawet ją skrytykuje.

 - Ta dziewczyna przegięła. Dałyśmy jej szansę i ją zmarnowała. Helenka zasługuje na dobre życie, na dobrą opiekę – uzna Hania.

- I co? Myślisz, że wyeliminujesz matkę i zabierzesz jej dziecko? Tak się nie stanie! Dziecko wyląduje w opiece społecznej. Tak się to skończy – stwierdzi Lucyna i poradzi córce, aby nie mieszała się w sprawy Rity!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837 ZWIASTUN. Żałoba Hani Sikorki po śmierci Piotra Korbana. Bandyta Seba porwie Małą
Najnowsze