Na dobre i na złe, odcinek 839: Tretter odkryje prawdę o śmierci Piotra Korbana! To będzie wstrząs dla Hani

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 839: Tretter odkryje prawdę o śmierci Piotra Korbana! To będzie wstrząs dla Hani

Na dobre i na złe, odcinek 839: Tretter odkryje prawdę o śmierci Piotra Korbana! To będzie wstrząs dla Hani

2022-03-16 21:11

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter (Piotr Garlicki) wpadnie na trop tragiczniej śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Stefan jako jedyny wszystko rozgryzie i będzie szybszy nawet od policji, a w tym Dzikiego (Kacper Pilch), najlepszego przyjaciela inspektora, który nie połączy prostych faktów! To Tretter w 839 odcinku „Na dobre i na złe” ustali, że śmierć Piotra miała związek z tajemniczą Małą (Maja Burzyńska), a nawet dokładnie odtworzy ostatnie chwile z życia Korbana! Prawda o śmierci ukochanego będzie prawdziwym wstrząsem dla Hani, która równocześnie zrozumie, że musi zrobić wszystko, aby ocalić dziewczynkę zgodnie z wolą Piotra!

"Na dobre i na złe" odcinek 839 - środa, 16.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” śmierć Piotra Korbana ciągle będzie zagadką dla policjantów, którzy nie wpadną na żaden nowy trop ani nie połączą jej ze sprawą Małej! Przypomnijmy, że inspektor zginął tuż po tym, jak znalazł nieprzytomną dziewczynkę w opuszczonych barakach i na własnych rękach przyniósł ją do szpitala, ratując jej życie. Korban wpadł na ślad Seby (Wacław Warchoł), jej opiekuna, który zostawił dziewczynkę na pastwę losu, a później próbował wykraść ją ze szpitala, ale Piotr stanął mu na drodze i przepłacił za to życiem. Na terenie szpitala nie działał wówczas monitoring, uszkodzony od czasu wybuchu gazu, ale dla Trettera w 839 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie on nawet potrzebny, aby odkryć prawdę o śmierci Korbana!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Tretter poznaje prawdę o śmierci Korbana w 839 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze ciągle będzie przebywać Mała, po którą nikt się nie zgłosi, mimo iż od jej przyjęcia minie już sporo czasu. Hani wyda się to podejrzane, ale dla Stefana będzie stanowiła bardzo ważną wskazówkę w rozwiązaniu zagadki o śmierci Piotra!

- Nie wydaje ci się to dziwne? Tyle to trwa? – zacznie Hania.

- Oczywiście, no przecież ktoś musiał się nią opiekować. Ale powiem ci więcej. Niewykluczone, że Piotr zginął, bo ją uratował – wyzna Tretter.

- Tak myślisz? – Sikorkę aż sparaliżuje. 

Wtedy w 839 odcinku „Na dobre i na złe” to Stefan jako pierwszy zauważy, że ze śmiercią Piotra wiąże się jego ostatnia sprawa z odnalezieniem Małej! Tretter dokładnie odtworzy ostatnie wydarzania z życia inspektora, które złożą się w logiczną całość.

- Posłuchaj, jest szpital i dziecko o nieustalonej tożsamości, po które nikt się nie zgłasza. W tym samym szpitalu policjant, który znalazł to dziecko i starał się ustalić jego tożsamość w niewyjaśnionych okolicznościach spada ze schodów. Przypadek? – Stefan nie będzie miał żadnych wątpliwości.

- Może masz racje – uzna Sikorka.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Odkrycie Trettera w 839 odcinku „Na dobre i na złe” mocno zszokuje Hanię, która podobnie jak policja, nie powiąże ze sobą tych dwóch faktów. Co prawda, Piotr przyznał jej się, że znalazł Małą w starych barakach i zajmował się jej sprawą, ale Sikorka w życiu nie spodziewałoby się, że obierze ona tak dramatyczny przebieg, a jej ukochany przepłaci za nią życiem! W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zrozumie, że musi zrobić wszystko, aby jak najlepiej zaopiekować się Małą i ocalić ją przed niebezpieczeństwem, gdyż tego samego z pewnością chciałby Piotr!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 842: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Beger zaskoczy ją nietypowym prezentem

Na dobre i na złe odcinek 839 ZWIASTUN. Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna w sądzie!
Najnowsze