Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-16 21:10

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek (Mateusz Damięcki) zacznie walczyć z Joanną (Monika Kaleńska) o prawo do opieki nad Kubusiem (Wiktor Trojan)! Radwan zażąda od Gawryły spotkań ze swoim synem, ale żona Piotra (Marek Bukowski) się na to nie zgodzi! Ciągle nie będzie mogła darować Krzyśkowi, że ją okłamał i podstępem zbliżył się do Kubusia, ukrywając swoje prawdziwe zamiary. Jednak w 839 odcinku „Na dobre i na złe” Joanna zobaczy jeszcze inną twarz Krzyśka, który wprost zagrozi jej, że jeżeli nie pozwoli mu na spotkania z synem, to spotkają się w sądzie i tam nie będzie miał już wobec niej żadnej litości! Zobaczcie ZWIASTUN 839 odcinka "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 839 - środa, 16.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek kolejny raz spróbuje pogodzić się z Joanną i wytłumaczyć jej, dlaczego nie powiedział wcześniej, że to on, a nie Piotr jest ojcem Kubusia. Przypomnijmy, że po tragicznym w skutkach wybuchu w Leśnej Górze, gdy Radwan razem z Blanką (Pola Gonciarz) byli uwięzieni w windzie, Krzysiek przypomniał sobie o synu i postanowił o niego zawalczyć! Odszukał Joannę Gawryło, a po jej przylocie z Kubusiem do Polski bardzo się do nich zbliżył, ale nie zdradził swoich prawdziwych intencji. Gawryło myślała, że Radwan robi to bezinteresownie jako znajomy jej męża, ale tuż po zaginięciu Piotra odkryła prawdę i totalnie odcięła się kłamliwego Krzyśka! W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan podejmie kolejną próbę dogadania się z Gawryło, ale i tym razem mocno zaskoczy Aśkę swoją groźbą!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę Radwana i Gawryło o Kubusia w 839 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 839 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek jak podaje swiatseriali.interia.pl najpierw spróbuje dogadać się z Joanną po dobroci, ale Gawryło nie będzie zainteresowana żadną rozmową z podłym oszustem!

- Chciałbym ci wyjaśnić... - zacznie, ale Aśka nie da mu dokończyć zdania.

- Teraz chcesz nagle wszystko wyjaśnić? - zakpi.

Wtedy w 839 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan wytłumaczy jej, że faktycznie na początku nie przeszkadzało mu to, że to Piotr zajmuje się Kubusiem, jednak pod wpływem tragicznych wydarzeń zrozumiał, że tak być nie może i musi odnaleźć syna!

- Niedawno uświadomiłem sobie, że muszę go odnaleźć, muszę go poznać, upewnić się, czy ma dobre życie i czy mnie nie potrzebuje - wyzna.

- I co? Jakie ma życie? – zapyta, po czym skończy rozmowę, wytykając mu jeszcze jego perfidne kłamstwo.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 839: Hania dostanie nagranie od zmarłego Piotra! Odkryje co go łączyło z Małą? - ZDJĘCIA

Jednak Krzysiek w 839 odcinku „Na dobre i na złe” będzie zupełnie innego zdania i po chwili znów zaczepi Joannę, ale tym razem już przestanie być miły! Radwan zażąda od niej spotkań z Kubusiem, a gdy Gawryło kategorycznie odmówi, to zagrozi jej sądem!

- Chcę się widywać z Kubą – oświadczy jej.

- Na szczęście mam w tej sprawie coś do powiedzenia i... nie zgadzam się – powie stanowczo.

- Zażądam badań genetycznych i wszystko będzie jasne! – krzyknie.

Jeszcze w 839 odcinku „Na dobre i na złe” Asia nie będzie mogła dojść do siebie po rozmowie i groźbach Krzyśka. Gawryło zrozumie, że była zbyt łatwowierna i zaufała człowiekowi, którego w ogóle nie znała, a teraz on pokazuje jej do czego jest zdolny! Na jej nieszczęście już w 839 odcinku „Na dobre i na złe” żądanie Radwana się spełni, gdyż Kubuś razem ze swoją opiekunką pojawią się w Leśnej Górze! Ich wizyta nie ujdzie uwadze Krzyśka, który od razu pójdzie się przywitać z synem, a ten rzuci mu się na szyję i nie będzie mógł się od niego oderwać! Widok Kubusia z Krzyśkiem aż zmrozi Joannę, która każe mu trzymać się od nich z daleka, ale tylko napędzi Radwana, który oświadczy jej, że w takim wypadku spotkają się w sądzie!

- Nie chcę, żebyś się do niego zbliżał – oświadczy Radwanowi.

- Jeżeli tak stawiasz sprawę... Muszę cię poinformować, że wystąpię o prawo do opieki nad moim synem – zdenerwuje się, po czym da Aśce jasno do zrozumienia, że może łatwo udowodnić, że Kubuś jest jego synem.

- Na razie wiem o tobie tyle, że mnie okłamałeś, podstępem zbliżyłeś się do mnie i do Kuby. I że spałeś z byłą mojego męża... tylko to. Nic więcej nie chcę wiedzieć – zakończy temat.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 840: Oto prawdziwa matka Małej. Rita odnajdzie się i przypomni sobie o porzuconej córce - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe odcinek 839 ZWIASTUN. Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna w sądzie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze