Na dobre i na złe, odcinek 839: Hania dostanie nagranie od zmarłego Piotra! Odkryje co go łączyło z Małą? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 839: Hania dostanie nagranie od zmarłego Piotra! Odkryje co go łączyło z Małą? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 839: Hania dostanie nagranie od zmarłego Piotra! Odkryje co go łączyło z Małą? - ZDJĘCIA

2022-03-09 21:42

W 839 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie dojdzie jeszcze do siebie po śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Żeby zagłuszyć ból po starcie ukochanego, poświęci się opiece nad Małą (Maja Burzyńska), dziewczynką porzuconą w parku, którą Piotr uratował zanim zginął. Nadal jednak w 839 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie wiedziała kim jest Mała, gdzie są jej rodzice, kto ją zostawił i kto stoi za śmiercią Piotra. Niewyjaśnione tajemnice związane z Korbanem zadręczą Hanię. I wtedy Sikorka dostanie ostatnie nagranie od zmarłego Piotra. Odkryje co go łączyło z Małą? Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 839 - środa, 16.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w 839 odcinku "Na dobre i na złe" Hania Sikorka dowie się dlaczego Piotr Korban zginął, kto go zepchnął ze schodów? A może policja namierzy w końcu zabójcę inspektora, którym jest Seba (Wacław Warchoł), bandyta i opiekun Małej? Po dziewczynkę odnalezioną w parku przez Piotra wciąż nikt się nie zgłosi, lecz Hania nie zostawi Małej samej! Połączy ją z pacjentką bardzo silna więź. Zupełnie jakby w niej szukała cząstki zmarłego Piotra.

Historia porzucenia Małej w 839 odcinku "Na dobre i na złe" nadal pozostanie niewyjaśniona, ale pediatra Stefan Tretter (Piotr Garlicki) będzie podejrzewał, że udział w tej sprawie Piotra może być znacznie poważniejszy niż wszyscy myślą. Zanim Korban zginął namierzył Sebę w jego mieszkaniu! Widział tam zabawki dziewczynki, jej ubranka. A kiedy zbawił bandytę do Leśnej Góry, ten go zepchnął ze schodów. Piotr przed śmiercią nie zdążył jednak ustalić kim Seba jest dla Małej, czy ją porwał od rodziców! Zabójca z kolei cały czas pozostanie w kontakcie z matką Małej, Ritą.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Mikołaj Roznerski o śmierci Piotra w Na dobre i na złe. Smutne pożegnanie. Od początku wiedział, że Korban umrze - ZDJĘCIA

W 839 odcinku "Na dobre i na złe" pogrążona w żałobie Hania poszuka ukojenie bólu w opiece nad Małą. Postawi sobie za cel odnalezienie jej rodziców, potwora, który porzucił ją w parku. Zdeterminowana Sikorka postanowi się dowiedzieć czegoś więcej o sprawie dziewczynki od kolegi Piotra z policji, Dzikiego (Kacper Pilch). Ale funkcjonariusz nie będzie w stanie jej ujawnić wyników śledztwa. Ale zamiast tego Hania dostanie od niego ostatnie nagranie Piotra, to co powiedział tuż przed śmiercią w rozmowie z Dzikim. Tajemnica śmierci Piotra w 839 odcinku "Na dobre i na złe" jeszcze się nie wyjaśni, a zabójca Seba wciąż pozostanie na wolności.

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Najnowsze