M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

2022-03-02 22:31

W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) urodzi syna i wróci do Łukasza (Jakub Józefowicz)! Poród Patrycji rozpocznie się w dramatycznym momencie gdy do domu Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) wtargnie gotów na wszystko Łukasz. Będzie chciał wreszcie uwolnić ukochaną z rąk bezwzględnego męża. Na szczęście w 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja odważy się sprzeciwić Argasińskiemu i wybierze Łukasza. Kiedy razem wyjadą do Grabiny poczuje skurcze i zacznie rodzić. Na świat przyjdzie zdrowe dziecko - syn Łukasza. Tylko u nas w GALERII zobaczycie ZDJĘCIA szczęśliwych zakochanych z maleństwem!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Poród Patrycji w 1647 odcinku "M jak miłość" poprzedzą wstrząsające wydarzenia w domu Argasińskich z udziałem Łukasza i wspierającego go detektywa Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski)! Wojciechowski będzie świadomy tego, że Patrycja została uwięziona przez bezwzględnego, okrutnego męża, który faszerując ją silnymi lekami, strasząc i grożąc, że go zabije zmusił ją do milczenia, do tego, by z nim została. Nie będzie czasu do stracenia, bo z każdym dniem ciężarna Patrycja będzie w coraz gorszym stanie. Dlatego Łukasz z pomocą Marcina w 1647 odcinku "M jak miłość" postanowi odbić przetrzymywaną wbrew własnej woli przez Argasińskiego ukochaną.

Nie przegap: M jak miłość. Ostateczny wybór Patrycji. Podejmie decyzję czy zostanie z Argasińskim, czy odejdzie z Łukaszem - WIDEO, ZDJĘCIA

Narażając własne życie w 1647 odcinku "M jak miłość" Łukasz odważny się zaatakować Argasińskiego, ale to będzie ostatnia szansa, żeby uratować przed nim Patrycję. Groźny ordynator mając przed sobą aż dwóch przeciwników nie ośmieli się nic zrobić! Zwyczajnie wystraszy się, że Łukasz ze swoim kolegą go załatwią. A przecież bez wsparcia bandytów z mafii mściwy Argasiński nie będzie w stanie już w żaden sposób zatrzymać żony. Zanim Łukasz w 1647 odcinku "M jak miłość" wyrwie Patrycję z pułapki Argasińskiego zapyta ją z kim chce być - z mężem, który zgotował jej piekło na ziemi, czy z nim, który tak ją kocha. Tym razem Patrycja dokona właściwego wyboru.

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! W tym domu zamieszka z Łukaszem? - WIDEO

Zaraz potem w 1647 odcinku "M jak miłość" Łukasz zabierze swoją ukochaną do Grabiny. Tam bliscy Wojciechowskiego przygotowują dla nich schronienie w leśniczówce, gdzie mieszka policjant Rafał Stadnicki (Jakub Kucner). Gdy w końcu Łukasz i Patrycja bezpiecznie dotrą na miejsce, drżąc ze strachu, że Argasiński jeszcze ich dopadnie, że nie powiedział ostatniego słowa, zacznie się poród. W szpitalu w Gródku Patrycja urodzi syna Łukasza. Nareszcie powie mu, że to on, a nie Jerzy jest ojcem dziecka!

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze