Mikołaj Roznerski o śmierci Piotra w Na dobre i na złe. Od początku wiedział, że Korban umrze - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Mikołaj Roznerski o śmierci Piotra w Na dobre i na złe. Od początku wiedział, że Korban umrze - ZDJĘCIA

Mikołaj Roznerski o śmierci Piotra w Na dobre i na złe. Smutne pożegnanie. Od początku wiedział, że Korban umrze - ZDJĘCIA

2022-02-23 22:34

Mikołaj Roznerski odszedł z "Na dobre i na złe" w 836 odcinku. Śmierć Piotra Korbana to wyjątkowo tragiczne zakończenie losów policjanta, ukochanego Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska), ale Mikołaj Roznerski doskonale wiedział o tym, że jego bohater nie zostanie w "Na dobre i na złe" na zawsze. Kiedy przyjął rolę Piotra został uprzedzony o tym, że czeka go dramatyczny koniec, ale nie spodziewał się kiedy i jak zginie Korban. Po emisji odcinka, w którym Piotr zmarł Mikołaj Roznerski umieścił wyjątkowe pożegnanie z "Na dobre i na złe" i wszystkimi widzami. Odniósł się do plotek, że stracił rolę w serialu TVP. Poznajcie szczegóły.

Dlaczego Mikołaj Roznerski odszedł z "Na dobre i na złe", a Piotr Korban zmarł?

Mikołaj Roznerski został uśmiercony w 836 odcinku "Na dobre i na złe", a to oznacza ostateczne pożegnanie z Piotrem Korbanem! Historia miłości Hani i Piotra od samego początku była skazana na porażkę. Scenarzyści tak zaplanowali wątek Piotra, policjanta, w którym zakochała się bez pamięci Hania, że inspektor w życiu Sikorki nie zostanie na zawsze.

Kiedy Roznerski dołączył do obsady "Na dobre i na złe", podpisał kontrakt z produkcją, wiedział, że Piotr będzie miał decydujący wpływ na losy Hani, że połączy ich wielka miłość, ale nie mają większych szans na to, by być razem. Został uprzedzony nawet, że Piotra czeka śmierć, ale nie miał pojęcia jak i kiedy zginie w "Na dobre i na złe". Z kolei Marta Żmuda Trzebiatowska nie wiedziała, że Hania, która zostawiła Michała (Mateusz Janicki) przed ołtarzem, w dniu ślubu, nie będzie z Piotrem.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 837: Hania w żałobie po śmierci Piotra. Nigdy nie dowie się kto zabił Korbana? - ZDJĘCIA

Po emisji ostatniego odcinka "Na dobre i na złe", w którym Piotr zmarł, Mikołaj Roznerski zamieścił smutne pożegnanie na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. Pierwszy raz tak szczerze powiedział dlaczego Korban musiał umrzeć i zostawić na zawsze Hanię Sikorkę.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 836: Ostatnie sceny Piotra przed śmiercią. Tak pożegnają Mikołaja Roznerskiego kiedy Korban umrze - WIDEO

"Drodzy to był już ostatni odcinek @nadobreinazle.official z moim skromnym udziałem. Cieszę się ze moja postać budziła takie emocje . Że są widzowie którzy ją lubili i są widzowie którzy jej nie znosili ? …czad ?… bo najgorsza jest obojętność ?‍♂️ Dziękuje @mzmudatrzebiatowskaofficial za partnerowanie , bez Ciebie to by się nie udało. Martex to nasze pierwsze spotkanie w pracy i uważam je za cudne.❤️ @mateuszjanicki z Tobą to przyjemność przecież wiesz -znamy się jak łyse konie ❤️ Dziękuje producentom i scenarzystom i reżyserom za ten niezwykły czas. Dziękuje cudownej ekipie ❤️ Nie sposób mi tu wszystkich wymienić -wspaniali jesteście ❤️ Będę Was odwiedzał ( daleko nie mam ?) Wszystkim dziiiiekujjjje ❤️❤️❤️❤️❤️ A i uprzedzając wszelkie publikacje typu ,,Roznerski stracił pracę ,,☺️ to wątek w @nadobreinazle.official od początku był zamknięty. Postać została tak napisana i wspólnie z producentami i scenarzystami wiedzieliśmy jakie bedzie zakończenie ?☺️❤️ Całuje Was wszystkich i zapraszam do oglądania serialu @nadobreInazle ❤️❤️ Ps. No i oczywiście Inspektor Jastrząb bedzie czuwał nad swoją Sikoreczką ☺️? "Jeszcze pójdziemy na tańce Sikoreczko" - napisał Mikołaj Roznerski.

Zaraz po emisji 836 odcinka "Na dobre i na złe" Roznerski i Żmuda Trzebiatowska wzięli udział w wywiadzie live na profilu serialu na Instagramie, w którym ujawnili kulisy śmierci Piotra, dlaczego nie było słuchać krzyku Hani po stracie ukochanego, a w tle leciała muzyka. Przy okazji Roznerski zdradził, że to nie on spadał ze schodów w decydującej scenie przed śmiercią Korbana. Zastąpił go kaskader, żeby aktorowi nic się nie stało, bo następnego dnia grał w innej produkcji.

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze