Na dobre i na złe, odcinek 837: Hania w żałobie po śmierci Piotra. Nigdy nie dowie się kto zabił Korbana? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 837: Hania w żałobie po śmierci Piotra. Nigdy nie dowie się kto zabił Korbana? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837: Hania w żałobie po śmierci Piotra. Nigdy nie dowie się kto zabił Korbana? - ZDJĘCIA

2022-03-02 21:17

W 837 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie poradzi sobie z bólem po śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), którego tak kochała, ale z którym los nie pozwolił jej być! W tych trudnych chwilach przy Hani będzie najbliższa przyjaciółka, Julka Burska (Aleksandra Hamkało) i były narzeczony Michał (Mateusz Janicki). Ale Wilczewski w 837 odcinku "Na dobre i na złe" wcale nie będzie próbował odzyskać Hani. Choć teraz już nikt nie będzie stał przeszkodzie, by byli razem. Ani Hania, ani nikt z jej przyjaciół nie będzie wiedział jak zginął Piotr, kto go zabił, zrzucił ze schodów w szpitalu. Tymczasem morderca znów zjawi się w Leśnej Górze!

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Piotra Korbana będzie tak potężnym ciosem dla Hani, że w 837 odcinku "Na dobre i na złe" zrozpaczona Sikorka zupełnie się pogubi, poczuje jakby całe jej życie nagle legło w gruzach. Ukochany mężczyzna odszedł i nie zdążyli nawet lepiej się poznać, spędzić razem na tyle dużo czasu, by zdecydować czy ta miłość ma jakieś szanse przetrwać. Hania w żałobie w 837 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie wiedziała co dalej robić ze swoim życiem, gdzie szukać sensu w tym co się stało. Świadoma tego, że los tak okrutnie ich rozdzielił, gdy dopiero co postanowili być razem.

Dlatego Hania w 837 odcinku "Na dobre i na złe" poświęci się bez reszty pracy, opiece nad Małą (Maja Burzyńska), dziewczynką, którą Piotr uratował tuż przed śmiercią. Sikorka zda sobie sprawę, że z jakiegoś powodu mała pacjentka była bliska Korbanowi. Choć stan Małej w 837 odcinku "Na dobre i na złe" poprawi się na tyle, że będzie mogła już mówić, powoli odzyska siły, to nikt z lekarzy w Leśnej Górze nie będzie wiedział kim jest dziewczynka, kto ją porzucił w parku i gdzie są jej rodzice.

Nie przegap: Ostatnie sceny Piotra w Na dobre i na złe. Tak pożegnają Mikołaja Roznerskiego kiedy w 836 odcinku Piotr umrze - WIDEO

Dzięki pracy w 837 odcinku "Na dobre i na złe" Hania będzie desperacko zagłuszała ból po śmierci Piotra. Tylko Julce przyzna się, że czuje jakby jej serce rozpadło się na miliony kawałków. - Przecież my… Nawet nie wiem, jak nazwać to, co mnie z nim łączyło...

- A musisz to nazywać? Jak powiesz, że był tylko twoim pacjentem, będzie mniej bolało? To był bliski Ci człowiek... Po prostu - oceni Julka. Przy załamanej Hani nie zabraknie także Michała, który w 837 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie jednak próbował na siłę zbliżyć się do Sikorki. Świadomy tego, że ona przecież już go nie kocha i to co było między nimi nigdy nie wróci.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz odda syna Edzia. Tak zamienią się z Bolkiem dziećmi - ZDJĘCIA

Ze śmiercią Piotra w 837 odcinku "Na dobre i na złe" będzie się wiązała tajemnicza uratowanej Małej. Policja zacznie śledztwo w szpitalu w Leśnej Górze, by ustalić kto zepchnął Korbana ze schodów, kto go zabił akurat w momencie kiedy inspektor prowadził dochodzenie w sprawie porzuconej dziewczynki.

Tymczasem Seba (Wacław Warchoł), bandyta, który zabił policjanta i od którego uciekła Mała, choć miał się nią zajmować w 837 odcinku "Na dobre i na złe" wróci do szpitala, by porwać dziecko, które Piotr wcześniej ocalił! Podszywając się pod ratownika medycznego, morderca spróbuje nakłonić pielęgniarki do ewakuacji całego oddziału pediatrii. - Dlaczego jeszcze nie wyprowadzacie dzieci? W piwnicy ulatnia się gaz... - Gaz?! Znowu?... - Pewnie to nic groźnego, ale trzeba wyprowadzić pacjentów… Na wszelki wypadek.

Po czym zabójca Piotra w 837 odcinku "Na dobre i na złe" porwie Małą z oddziału. Na jego drodze stanie jednak Hania. Czy uda jej się na czas zapobiec tragedii i uratować dziewczynkę? Czy Hania dowie się, że to właśnie Seba zabił Piotra, żeby porwać Małą? To się okaże już wkrótce.

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze