Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

2022-03-02 22:02

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Bolek (Sławomir Zapała) złoży Falkowiczowi (Michał Żebrowski) nietypową propozycję! Gwiazdor disco polo zaproponuje profesorowi, aby dogadali się między sobą i za plecami sądu, wymienili się dziećmi! W ten sposób będzie chciał naprawić błędy swojej żony Marianny (Magdalena Kajrowicz), która porwała Edzia (Ksawery Sudoł) i Krystianka-Brajanka (Franciszek Kurek), przez co sprawa trafiła na policję! W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Bolek tak zmanipuluje Andrzejem, że to profesor pierwszy raz będzie jak dziecko we mgle, jednak po namyśle zgodzi się na jego propozycję i dobrowolnie odda mu Edzia, z którym Bolek zakaże mu wszelkich kontaktów! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 838 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz będzie wyczekiwał spotkania z Barbarą Saską (Anna Bonna), opiekunką społeczną, która ma dostarczyć sądowi informacji, czy Falkowicz nadaje się na ojca! Andrzej nieszczególnie będzie cieszył się z tej wizyty, jednak niejako sam do niej doprowadzi. Przypomnijmy, że opieka społeczna zainteresowała się dziećmi Andrzeja i Bolka, po zgłoszeniu przez Falkowicza na policję porwania Edzia i Krysianka Brajanka przez Mariannę! Żona gwiazdora disco polo nie mogła pogodzić się z tym, że ich dzieci zostały podmienione i nie chciała oddać żadnego z nich. Zrozpaczona matka uprowadziła dzieci, ale pod wpływem Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka) wróciła i oddała je w ręce prawdziwych ojców, ale ich dramat się nie skończył, gdyż sprawą zainteresowała się opieka społeczna! W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Bolek wpadnie na pomysł jak zatrzeć błędy żony za plecami sądu i natychmiast przestawi swój plan Falkowiczowi!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 837: Beger zrezygnuje z walki o fotel dyrektora Leśnej Góry! Będzie miał ważny powód

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Bolek zabiera Falkowiczowi Edzia w 838 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl to Andrzej jako pierwszy skontaktuje się z Bolkiem i wyzna mu, że obawia się wizyty opiekunki społecznej. Zaproponuje sąsiadowi, aby wypracowali wspólny front, który pomoże im odzyskać dzieci, jednak Bolek wpadnie na zupełnie inne rozwiązanie, które pozwoli im dogadać się za plecami sądu!

- Myślę, że powinniśmy ustalić jakąś wspólną wersję. Nie bójmy się tego słowa tu i tam coś podkoloryzować…. Barbara Saska ma dla sądu sporządzić opinię, a my chcemy, żeby sąd pozwolił zamienić dzieci tak, żeby trafiły do rodziców biologicznych – wyjdzie z propozycją Andrzej.

- Zamienimy dzieci, zanim przyjdzie ta pana Saska Kępa i wycofamy sprawę z sądu. Sprawiedliwość musi być po naszej stronie - zaproponuje mu Bolek.

W pierwszej chwili w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz nie do końca zrozumie, o co chodzi Bolkowi. Dopiero po namyśle dotrze do niego, że muzyk chce zamienić dzieci za plecami sądu, jednak uzna, że jego plan nie wypali!

- Jak to tak... zamieńmy dzieci? Tak bez sądu? – spyta niepewnie.

- A po co nam sąd? Ty masz moje dziecko, ja mam twoje. To jedno wiem na pewno. Reszta to prawnicze kocopały. Deal? – wyjaśni mu, po czym Andrzej wyciągnie rękę w jego kierunku, dając jasno do zrozumienia, że zgadza się na jego warunki!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

Jednak w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz nie będzie świadomy, że Bolek ugra na tym układzie coś więcej! Andrzej zgodzi się na wymianę synów i odda mu Edzia za Krystianka-Brajanka, ale nawet przez myśl mu nie przejdzie, że już nigdy więcej go nie zobaczy! Taka będzie cena, jaką będzie musiał ponieść profesor za układ z Bolkiem!

- Musimy tylko jeszcze ustalić warunki widywania dzieci – wtrąci Andrzej.

- Jakiego widywania? - zdziwi się Bolek.

- Chciałbym wiedzieć, jak się powodzi mojemu Edziowi – wytłumaczy mu.

- U mnie będzie miał jak pączek w maśle, bo to moje dziecko! Na razie, dla dobra dzieci, żeby nie mieszać im w małych główkach, powinniśmy unikać odwiedzin- kategorycznie zaprzeczy i w ten sposób w 838 odcinku „Na dobre i na złe” odetnie Falkowicza od Edzia, którego będzie miał już na wyłączność!

- I wycofujemy sprawę z sądu! – oznajmi w swoim imieniu i skołowanego Falkowicza, który już zupełnie pogubi się w umowie z Bolkiem!  

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 837: Hania w żałobie po śmierci Piotra. Nigdy nie dowie się kto zabił Korbana? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze