Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

2022-03-02 21:17

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Lidka (Marta Król) i Borys (Marcin Zacharzewski) wezmą ślub, ale ich małżeństwo zbyt długo nie przetrwa! Jakubek dość szybko odkryje, że niewystarczająco dobrze poznał swoją żonę i zbyt szybko zdecydował się na oświadczyny! Zachowanie artystki sprawi, że posunie się do perfidnego kłamstwa, które wyjdzie na jaw już dzień po ślubie! W 837 odcinku „Na dobre i na złe” wzburzona Lidka urządzi Borysowi karczemną awanturę, a ostra wymiana zdań sprawi, że od razu zażąda rozwodu! Jego kłamstwo sprawi, że nie będzie chciała mieć już wspólnego z niedawno poślubionym mężem, a jej synowie wyrzucą niesfornego Jakubka z ich mieszkania!

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” tak jak pisaliśmy o tym jako pierwsi odbędzie się dość niespodziewany ślub Lidki i Borysa! A to dlatego, że początek ich znajomości wcale nie zwiastował takiego finału! Co prawda, niesforny Jakubek od razu wpadł w oko zakręconej malarce, jednak lekarz nie odwzajemnił jej uczuć i traktował ją wyłącznie jako pomocną duszę w opiece nad psem Bobbym. Lidka na wszelkie sposoby próbowała wkupić się w łaski Borysa, jednak on ciągle pozostawał oporny na jej starania, gdyż nie mógł się pozbierać po koszu od Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), która zamiast niego wolała Michała (Michał Janicki). Dopiero pojawienie się Pawła (Marcin Sianko) wzbudziło u Jakubka zazdrość i sprawiło, że jego serce zaczęło bić mocniej, a Lidka wcale nie była już mu taka obojętna! Wówczas oboje bardzo się do siebie zbliżyli, a swoje uczucie w 837 odcinku „Na dobre i na złe” przypieczętują ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 837: Beger zrezygnuje z walki o fotel dyrektora Leśnej Góry! Będzie miał ważny powód

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ślub i awanturę Lidki i Borysa w 837 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” ślub Borysa i Lidki będzie bardzo skromny. Młodym będą towarzyszyć jedynie świadkowie i jak podaje swiatseriali.interia.pl małżeństwo nie zdecyduje się nawet na żadne przyjęcie weselne, gdyż szkoda im będzie pieniędzy! Zniesmaczony radiolog sam postanowi zaprosić przyjaciół na obiad, jednak oni nie będą zainteresowani jego propozycją i tuż po ślubie wrócą do domu, gdzie wybuchnie pierwszy kryzys!

- Wiem, że chcieliście skromny ślub, szanuję... Ale Borys, cholera! Nie można skąpić na własne wesele! Może postawię wam weselny obiad w tej chińskiej knajpie za rogiem? – zaproponuje Paweł.

- Nie jestem głodna - stwierdzi Lidka.

- Ja również - poprze ją mąż.

Jednak w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Borys szybko pożałuje, że nie skorzystał z propozycji Pawła, gdyż miłe chwile świeżo upieczonych małżonków popsuje syn jej żony, Mariusz (Julian Knaf)! Chłopak zwierzy się matce, że jego narzeczona zdradziła go tuż przed ślubem i to z jego najlepszym przyjacielem, czym doprowadzi go do ogromnej rozpaczy. Ku zdziwieniu Borysa, Lidka otoczy syna szczególną troską niczym małe dziecko, co nieszczególnie przypadnie mu do gustu i spowoduje pierwsze nieporozumienie w ich małżeństwie! Wtedy Jakubek zrozumie, że zbyt szybko podjął decyzję o ślubie z kobietą, której tak naprawdę zbyt dobrze nie zna!

Zobacz także: Ostatnie sceny Piotra w Na dobre i na złe. Tak pożegnają Mikołaja Roznerskiego kiedy w 836 odcinku Piotr umrze - WIDEO

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” zrozpaczony Mariusz na dobre rozgości się w mieszkaniu Lidki i Borysa! Syn artystki zrobi w nim taki bałagan, że o mały włos nie wyprowadzi pedantycznego doktora z równowagi! Jednak najgorsze będzie dopiero przed nim, gdyż Mariusz tak bardzo będzie rozpaczał rozstanie z ukochaną, że Borys nie będzie mógł zasnąć! Zirytowany lekarz uzna, że nie wytrzyma tam ani chwili dłużej i pod pretekstem dyżuru postanowi się ewakuować! Tylko tyle, że Borys wcale nie pojedzie do pracy, a do własnego mieszkania, gdzie będzie miał porządek i spokój.

Niestety kłamstwo Borysa w 837 odcinku „Na dobre i na złe” dość szybko wyjdzie na jaw, gdy Lidka odkryje, że jej świeżo poślubiony mąż wcale nie miał dyżuru ubiegłego wieczora! Co więcej, Jakubek będzie szedł w zaparte i dalej będzie kłamał Lidce, że cały czas jest w pracy, choć ona wcale tam go nie zastanie! Wzburzona artystka od razu domyśli się, że Borys jest w swoim mieszkaniu i złoży mu nieprzyjemną wizytę! Między małżonkami dojdzie do burzliwej awantury, w wyniku której Lidka zaledwie dzień po ślubie zażąda rozwodu i nie będzie chciała mieć z Borysem już nic wspólnego! Wtedy Borys zrozumie, że przesadził, ale na skruchę będzie za późno! Lidka nie będzie chciała już z nim rozmawiać, co dosadnie zakomunikują lekarzowi jej synowie, którzy nawet nie wpuszczą go do mieszkania!

- Mama nie chce pana widzieć – zakomunikują mu zgodnie.

- Ale ja muszę jej wyjaśnić, przeprosić... – wytłumaczy im Borys.

- To, co pan musi, to zabrać stąd swoje graty i grzecznie wyjść... – przyzna zirytowany Mariusz.

- Lidka! Porozmawiaj ze mną! – zacznie krzyczeć, ale jego zachowanie tylko dodatkowo wzburzy synów jego żony, którzy siłą pozbędą się go z mieszkania! Czy w taki sposób definitywnie skończy się małżeństwo Lidki i Borysa? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz odda syna Edzia. Tak zamienią się z Bolkiem dziećmi - ZDJĘCIA

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany