Na dobre i na złe, odcinek 840: Oto prawdziwa matka Małej. Rita odnajdzie się i przypomni sobie o porzuconej córce - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 840: Oto prawdziwa matka Małej. Rita odnajdzie się i przypomni sobie o porzuconej córce - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 840: Oto prawdziwa matka Małej. Rita odnajdzie się i przypomni sobie o porzuconej córce - ZDJĘCIA

2022-03-16 21:40

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśni się wreszcie kim jest Mała (Maja Burzyńska), dziewczynka, którą do szpitala w Leśnej Górze na własnym rękach przyniósł Piotr Korban (Mikołaj Roznerski). Ukochany Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) zginął, bo próbował odkryć, kto porzucił Małą w parku, kim są jej rodzice i co robiła w mieszkaniu bandyty Seby (Wacław Warchoł). W 840 odcinku "Na dobre i na złe" matka Małej odnajdzie się! Rita (Laura Pajor) jakby nic się nie stało zjawi się w szpitalu, by odebrać córkę! Okaże się, że to kryminalistka, która dopiero co wyszła z więzienia i oddała własne dziecko w ręce innego przestępcy! Hania nie pozwoli jednak matce Małej jej skrzywdzić.

"Na dobre i na złe" odcinek 840 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" prawdziwa matka Małej, dziewczynki, którą przed śmiercią ocalił Piotr Korban przypomni sobie o własnym dziecku! Gdyby nie jej życiowe błędy i decyzja, by powierzyć córkę opiece bandyty Seby, od której Mała uciekła feralnego dnia, kiedy Piotr ją znalazł, ta historia nie miałaby tak tragicznego zakończenia. Piotr zmarł po tym jak Seba zepchnął go ze schodów w szpitalu w Leśnej Górze, bo Korban na własną rękę prowadził śledztwo w sprawie porzuconego w parku dziecka! Nawet śmierć policjanta nie powstrzyma zabójcy przed próbą porwania Małej ze szpitala! Ale w obronie dziewczynki stanie Hania. Seba cały czas będzie krążył w pobliżu.

Niespodziewanie w 840 odcinku "Na dobre i na złe" matka Małej przyjedzie do szpitala i udając zatroskaną losami córki będzie chciała jak najszybciej zabrać ją ze sobą. Podejrzaną Ritę powstrzyma jednak Hania, która bardzo zżyje się z pacjentką uratowaną przez Piotra. Doktor Sikorka nie pozwoli, żeby Rita jak gdyby nigdy nic wypisała córkę ze szpitala. Od razu zawiadomi opiekę społeczną i policję, że matka Małej zgłosiła się po dziecko po wielu dniach milczenia.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Mikołaj Roznerski o śmierci Piotra w Na dobre i na złe. Od początku wiedział, że Korban umrze - ZDJĘCIA

To jednak jeszcze nie koniec poruszającej historii Małej, bo w 840 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Rita dopiero co wyszła z więzienia. Odsiadywała wyrok za różne przestępstwa, a w tym czasie Małą zajmował się bandyta Seba. Dziewczynka jednak od niego uciekła! Ale nie wiadomo co się z nią działo później. Kryminalistka wda się w kłótnię z Sikorką, która nie pozwoli jej zabrać Małej, kolejny raz skrzywdzić dziecka, które tyle przeszło.

W szpitalu w Leśnej Górze w 840 odcinku "Na dobre i na złe" zjawi się pracownica opieki społecznej Barbara (Anna Bonna), a do tego policja wciąż będzie prowadzić w śledztwo jak to się stało, że Mała była sama w parku, gdzie nieprzytomną i zziębniętą kilka dni wcześniej znalazł ją Piotr. Czy Hania dowie się, że to opiekun Małej zabił jej ukochanego Piotra? Czy Seba zostanie wreszcie złapany przez policję i poniesie zasłużoną karę za zabicie policjanta? To wyjaśni się już wkrótce.

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze