Na dobre i na złe, odcinek 837: Morderca Piotra Korbana wróci do szpitala i porwie Małą! Hania ocali dziecko w ostatniej chwili i jeszcze mu podziękuje – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 837: Morderca Piotra Korbana wróci do szpitala i porwie Małą! Hania ocali dziecko w ostatniej chwili i jeszcze mu podziękuje – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837: Morderca Piotra Korbana wróci do szpitala i porwie Małą! Hania ocali dziecko w ostatniej chwili i jeszcze mu podziękuje – ZDJĘCIA

2022-03-02 21:17

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba (Wacław Warchoł) po zabójstwie Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski) wróci do Leśnej Góry, aby dokończyć to, co inspektor próbował mu uniemożliwić! Morderca inspektora jak gdyby nic, zjawi się w szpitalu i spróbuje porwać Małą (Maja Burzyńska), do której doprowadził go sam Korban. W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba już prawie będzie witał się z gąską, ale w ostatniej chwili na jego drodze stanie niczego nieświadoma Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), która uratuje Małą i jeszcze za wszystko podziękuje zabójcy jej ukochanego! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Leśna Góra pogrąży się w żałobie po śmierci Piotra Korbana. Oczywiście strata ukochanego najbardziej dotknie Hanię, ale smutek udzieli się również innym lekarzom w tym Michałowi (Mateusz Janicki) i Julce (Aleksandra Hamkało), którzy do końca walczyli o życie Piotra, ale ponieśli klęskę! Co gorsze, nikt nie będzie wiedział, że Korban wcale nie zginął sam, ale ktoś mu pomógł, a jego morderca nie dość, że ciągle będzie bezkarnie przebywa na wolności, to jeszcze kręci się po miejscu zbrodni, czyli Leśnej Górze! W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba wróci do szpitala, aby dokończyć to, co próbował utrudnić mu inspektor, który odkrył, że to on jest opiekunem Małej i zastawił na niego pułapkę! Niestety Piotr sam dał się w nią złapać, a dzięki niemu jego mordercy uda się odnaleźć dziewczynkę i spróbować ją porwać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak morderca Korbana próbuje uprowadzić Małą z Leśnej Góry w 837 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba ciągle będzie miał w swoim samochodzie kurtkę ratownika, którą ukradł z karetki! Oczywiście postanowi to wykorzystać, aby łatwiej odnaleźć Małą w szpitalu z pomocą pielęgniarek, a następnie uprowadzić ją pod pretekstem jej transportu do innego szpitala! Wcześniej ułoży sobie w głowę formułkę na wypadek, gdyby nakrył go któryś z lekarzy!

- Muszę przewieźć dziecko karetką do innego szpitala. Papiery są w karetce, tak w karetce. Dobra... – będzie powtarzał sobie w głowie.

Chwilę później w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba bez problemu dotrze na salę, w której leży Mała! Na jego szczęście nie będzie tam nikogo z personelu, dzięki czemu łatwiej będzie mu namówić dziecko do dobrowolnego wyjścia pod pretekstem wycieczki!

- Cześć, czemu mi wtedy uciekłaś, co? Żeby tego misia znaleźć, co zostawiliśmy w parku? – spyta się Małej, która twierdząco pokiwa głową.

- Ale powiedziałem, że kupię ci nowego, nie? Słuchaj, mam pomysł. Idziemy na wycieczkę. No to chodź, dawaj do wuja – powie Seba, po czym weźmie Małą na ręce i spróbuje z nią uciec.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 837: Beger zrezygnuje z walki o fotel dyrektora Leśnej Góry! Będzie miał ważny powód

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba nie przewidzi jednak, że jego plan się nie powiedzie z dwóch prostych przyczyn! Po pierwsze, powinien przewieźć dziecko, a nie samodzielnie wynosić na rękach, a po drugie nawet nie wpadnie na to, żeby ją ubrać! Aczkolwiek morderca Korbana będzie bardzo zdeterminowany, do czasu aż zorientuje się, że w szpitalu są kamery, a na dodatek już na finiszu na jego drodze stanie Hania!

- Cholera jasna, kamery. Zostawiłem wszędzie odciski palców i wiesz, że się… - wyzna Małej, ale nagle przerwie, gdy naprzeciw wyjdzie mu Sikorka.

- Ooo, wyszła z sali? – zaniepokoi się.

Dopiero wtedy w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Seba zda sobie sprawę, że popełnił błąd i jego plan skończy się fiaskiem! Hania od razu pomyśli, że Mała po prostu wyszła z sali i zaproponuje, że już sama ją na nią odprowadzi, ale wcześniej niczego nieświadoma podziękuje mordercy, że zatrzymał dziecko w szpitalu!

- Tak, szła boso po korytarzu – powie po chwili namysłu.

- Ojej, dziękuję, że ją pan zatrzymał – wyzna.

- Proszę, tak - odpowie zakłopotany.

- To ja już ją odprowadzę – uzna Hania i w ostatniej chwili przejmie Małą z rąk mordercy Korbana, którego plan znów się nie powiedzie!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

Na dobre i na złe, odcinek 837 ZWIASTUN. Żałoba Hani Sikorki po śmierci Piotra Korbana. Bandyta Seba porwie Małą
Najnowsze