Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz znajdzie Edziowi nową mamę! Jadzia zrobi to ze względu na dziecko

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz znajdzie Edziowi nową mamę! Jadzia zrobi to ze względu na dziecko

Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz znajdzie Edziowi nową mamę! Jadzia zrobi to ze względu na dziecko

2022-03-09 21:16

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz (Michał Żebrowski) i Bolek (Sławomir Zapała) zamienią się dziećmi za plecami opieki społecznej. Profesor w końcu odzyska swojego syna Krystianka-Brajanka (Franciszek Kurek), ale Jadzia (Aldona Jankowska) zwróci uwagę na jeden szczegół, który nie pozwoli Andrzejowi dobrze wychować syna! W 838 odcinku „Na dobre i na złe” niania zasugeruje Falkowiczowi, że po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) powinien jeszcze raz się ożenić, aby jego syn wychowywał się w pełnej rodzinie jak został już do tego przyzwyczajony u Bolka i Marianny (Magdalena Kajrowicz), która zastępowała mu matkę!

"Na dobre i na złe" odcinek 838 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Bolek nie będzie chciał czekać, aby to sąd zdecydował, w czyje ręce trafi Edzio (Ksawery Sudoł), a w które Krystainek-Brajanek. Gwiazdor disco polo zaproponuje Andrzejowi, aby wymienili się dziećmi za plecami opieki społecznej, aby znów uniknąć sytuacji, ze dzieci trafią nie tam gdzie trzeba! Falkowicz zgodzi się na jego propozycję, jednak nie da się ukryć, że dzieci już przyzwyczaiły się do swoich pierwotnych rodziców. O ile z Edziem nie będzie większych problemów tak w przypadku Krystianka-Brajanka gołym okiem będzie widać brak matki, którą w domu Bolka zastępowała mu Marianna! W 838 odcinku „Na dobre i na złe” nie ujdzie to uwadze Jadzi, która postanowi coś z tym zrobić!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan znów straci syna! Joanna Gawryło wywiezie Kubusia z Leśnej Góry

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozmowę Jadzi i Falkowicza w 838 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Jadzia uzna, że musi uświadomić Falkowicza w tym, że nowy Edzio potrzebuje matki, a on – nowej żony. Przypomnijmy, że od tragicznej śmierci ukochanej żony Kasi Smudy, w wyniku wybuchu gazu w Leśnej Górze, Andrzej nie spotykał się z żadną kobietą. Co prawda, już raz próbował zawrzeć małżeństwo z rozsądku dla dobra dziecka z Jadzią, ale niania stwierdziła, że powinien znaleźć sobie partnerkę, którą naprawdę pokocha. W 838 odcinku „Na dobre i na złe” to Jadzia wróci do tego tematu, choć wcale to nie będzie dla niej takie łatwe.

- Mogę coś powiedzieć? – zacznie Jadzia.

- Proszę bardzo – odeprze.

- Ale to może zabrzmieć brutalnie – podkreśli.

- Brutalność to jest moje drugie imię – zaznaczy Andrzej.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA

Wtedy w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Jadzia walnie prosto z mostu, że nowy Edzio po śmierci matki potrzebuje macochy i że profesor powinien jak najszybciej się ożenić! Jej słowa bardzo zranią Andrzeja, który ciągle nie będzie mógł pozbierać się po śmierci ukochanej Kasi, a Jadwiga już po raz kolejny pcha go przed ołtarz! Jednak, gdy przejdzie mu złość, to zrozumie, że niania może mieć trochę racji…

- Nowy Edzio potrzebuje matki. Tam opiekowała się nim Marianna, czyli jest przyzwyczajony do kobiety. No po prostu żadna niania nie zastąpi matki – wyjaśni Jadzia.

- Pani Jadwigo jego matka nie żyje – przypomni jej.

- Wiem, ale powinien mieć macochę. Nową matkę – uzna.

- Co pani mówi?! – oburzy się Falkowicz.

- Pan się musi ożenić ponownie. Musi pan sobie poszukać jakieś drugiej połówki. No tak babcia mówiła. Zaryzykuj wszystko dla miłości – wytłumaczy Jadzia.

Jeszcze w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz postanowi iść za radą Jadzi i poszukać sobie drugiej połówki! Profesor zarejestruje się w biurze matrymonialnym i zacznie szukać kobiety, odpowiedniej dla niego i nowego Edzia, a już w 841 odcinku „Na dobre i na złe” umówi się na randkę z jedną z nich, ale to wcale nie skończy się dobrze!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odc. 838: Falkowicz (Michał Żebrowski) szuka żony

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 838: Falkowicz (Michał Żebrowski) szuka żony
Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze