Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan znów straci syna! Joanna Gawryło wywiezie Kubusia z Leśnej Góry

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan znów straci syna! Joanna Gawryło wywiezie Kubusia z Leśnej Góry

Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan znów straci syna! Joanna Gawryło wywiezie Kubusia z Leśnej Góry

2022-03-09 21:16

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan (Mateusz Damięcki) drugi raz straci syna! Krzysiek już raz pozwolił odejść Kubusiowi (Wiktor Trojan) z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski), który zajął się chłopcem po śmierci Hany (Kamilla Baar-Kochańska), a teraz historia zatoczy koło. W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan znów zostanie bez syna i ponownie na jego drodze stanie Gawryło, ale tym razem Aśka (Monika Kaleńska). Druga żona Piotra nie pozwoli na kontakty Kubusia z podłym kłamcą i wywiezie go jak najdalej od Leśnej Góry, aby odizolować go od Krzyśka!

"Na dobre i na złe" odcinek 838 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” relacje między Radwanem a Gawryło ciągle będą napięte, a wszystko przez kłamstwo Krzyśka. Przypomnijmy, że tuż po zaginięciu Piotra, który nawet upozorował swoją śmierć, a w rzeczywistości bez słowa wyjaśnienia porzucił Joannę i Kubusia, aby zacząć nowe życie, jego druga żona zdemaskowała Radwana! Gawryło odkryła, że Krzysiek miał romans z Haną, pierwszą żoną jej męża w obliczu czego Krzysiek w końcu się przyznał, że to on a nie Piotr jest ojcem Kubusia! Joanna nie mogła mu darować, że w podły sposób ją oszukał i wykorzystał, aby zbliżyć się do syna i kazał mu się trzymać od nich z daleka. Radwan jednak nie odpuszczał, dlatego w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło postanowi wyjechać z Leśnej Góry i zabrać Kubusia jak najdalej od Krzyśka!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozmowę Radwana i Gawryło w 838 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek kolejny raz spróbuje wytłumaczyć Joannie, dlaczego nie powiedział jej na początku, że jest ojcem Kubusia, ale ona nie będzie chciała słuchać jego wyjaśnień. Nie będzie mogła darować mu kłamstwa!

- Joanna! Możemy porozmawiać? – złapie ją na korytarzu.

- Śpieszę się – zbyje go.

Wtedy w 838 odcinku „Na dobre i na złe” sentymenty się skończą i Radwan przystąpi do ataku! Krzysiek da Joannie jasno do zrozumienia, że jako ojciec ma prawo widywać Kubusia i już najwyższa pora, aby to stało się faktem. Gawryło będzie oburzona jego propozycją i kategorycznie odmówi!

- Poczekaj chwilę, chciałbym się zająć Kubusiem w ten weekend – rzuci nagle.

- Wykluczone – powie zażenowana.

- Nie możemy tak żyć, musimy się jakoś dogadać – zauważy Krzysiek.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Wówczas w 838 odcinku „Na dobre i na złe” spełni się najgorszy sen Krzyśka i drugi raz straci syna, którego ponownie zabierze mu Gawryło i wywiezie jak najdalej od niego! Radwan zacznie się jej odgrażać, że tak tego nie zostawi, ale Joanna wypomni mu jego przeszłość i to, że już raz sam go zostawił, wiec za dużo nie ma do powiedzenia w tym temacie!

- Niczego nie musimy. Wyjeżdżamy z Leśnej Góry. Zatrzymali mnie tylko pacjenci. Zajmę się nimi i nas nie ma – poinformuje go.

- To tak się nie skończy! – krzyknie Krzysiek.

- Grozisz mi teraz? – zdziwi się.

- Po prostu chce się widywać z synem – wyjaśni.

- Kiedyś zniknąłeś z jego życia. Niech tak zostanie. Naprawdę nie mam teraz czasu – przypomni mu i utnie temat w 838 odcinku „Na dobre i na złe”, jednak zdradzamy, że Radwan tym razem tak łatwo nie odpuści i będzie walczył do końca o syna, nie zważając na konsekwencje!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Joanna Gawryło tylko Michałowi wyjawi prawdę o zaginionym Piotrze i jego synu - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze