Na dobre i na złe, odcinek 840: Hania zostanie mamą?! Dowie się o wszystkim po śmierci Piotra Korbana

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 840: Hania zostanie mamą?! Dowie się o wszystkim po śmierci Piotra Korbana

Na dobre i na złe, odcinek 840: Hania zostanie mamą?! Dowie się o wszystkim po śmierci Piotra Korbana - ZDJĘCIA

2022-03-23 21:02

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie się oswajała z rolą matki! Po śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski) już nic nie pozostanie takie samo, ale jak się okaże, prawdziwe niespodzianki od losu są dopiero przed lekarką. Hania w 840 odcinku "Na dobre i na złe" nie spodziewa się, że zostanie mamą i to wszystko wydarzy się już po śmierci policjanta, który jej nie wesprze, nie przytuli i nie pomoże. Hania zrozumie, że ma do odkrycia zagadkę, ale tu nie chodzi o nią, a o przyszłość niewinnego dziecka!

"Na dobre i na złe" odcinek 840 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nadal będzie zagubiona po śmierci Korbana, dla którego odwołała ślub z Michałem (Mateusz Janicki). Jedynym pocieszeniem będzie obecność Małej (Maja Burzyńska), którą Piotr uratował i poniekąd oddał za nią życie. Póki co zagadka pojawienia się dziecka i to, kim dziewczynka naprawdę jest, pozostaje niejasne. Wiadomo już, że w  840 odcinku "Na dobre i na złe" Hania Sikorka wcieli się z rolę mamy, bo tak cudownie zajmie się potrzebującą dziewczynką. Sytuacja zacznie się pogorszać, kiedy lekarka zobaczy w Leśnej Górze podejrzaną kobietę.

- Kim pani jest? - zapyta zaskoczona Hania. - Pani jest jej lekarzem? Kiedy ją mogę zabrać do domu? - zapyta niegrzecznie kobieta. - Przepraszam, ja nie wiem kim pani jest, nie może tu tak pani wparować i żądać oddania dziecka - powie Hania. - To moje dziecko! Jestem mamą Helenki, Rita Malicka - powie, a kiedy Sikorka spróbuje delikatnie ją przesunąć, Rita rzuci się na lekarkę z rękoma! W szpitalu zrobi się zamieszanie, a Hania nie będzie chciała dopuścić, żeby Mała trafiła w niepowołane ręce. W końcu to ostatnia osoba, która kojarzy jej się z Korbanem i za którą Korban zginął. 

Przeczytaj: M jak miłość. Niezadowolona Patrycja po porodzie zlekceważy Mostowiaków. Życie w Grabinie z Łukaszem bardzo ją rozczaruje - WIDEO, ZDJĘCIA

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" Rita nie odpuści, a Hania będzie coraz bardziej zdezorientowana. - A Mała wie, że była pani w więzieniu? - zapyta się lekarka, kiedy znów spotka rzekomą matkę dziewczynki pod szpitalem. - Nie, kazałam Sebie jej nie mówić, na pewno jakoś jej to wytłumaczył. (...) Nie jestem głupia, nie miałam wyboru. Wiem, Seba nie jest ogarnięty, ale jest w porządku! - powie Rita w 840 odcinku "Na dobre i na złe". - W porządku? Przez niego Helenka trafiła do szpitala, przez niego musieliśmy utrzymywać ją w śpiączce farmakologicznej. Omal nie umarła! - wykrzyczy Sikorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

W 840 odcinku "Na dobre i na złe" Hania postanowi zaopiekować się Małą jak własną córką. Nie przyjmie do wiadomości żadnych tłumaczeń Rity, bo wie dobrze, że Seba (Wacław Warchoł) to niebezpieczny typ, który jest zdolny do wszystkiego. Hania na swoj sposób pokochała dziewczynkę, poza tym to ona stanowi dla niej wspomnienie po Piotrze. Korban na pewno by nie chciał, żeby dziecko trafiło pod opiekę podejrzanej Rity czy tym bardziej Seby. W następnych odcinkach "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw więcej tajemnic.

Na dobre i na złe. Radwan nigdy nie powie Kubie, że jest jego ojcem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze