Na dobre i na złe, odcinek 797: Przerażający powrót Falkowicza! Mąż Kasi dostanie ataku szału i wyrzuci jej rodzoną siostrę!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 797: Przerażający powrót Falkowicza! Mąż Kasi dostanie ataku szału i wyrzuci jej rodzoną siostrę!

Na dobre i na złe, odcinek 797: Przerażający powrót Falkowicza! Mąż Kasi dostanie ataku szału i wyrzuci jej rodzoną siostrę!

2021-01-16 19:12

W 797 odcinku "Na dobre i na złe" nareszcie znów zobaczymy na ekranie doktora Falkowicza (Michał Żebrowski). Ale jego powrót ucieszy chyba najwierniejszych fanów, bo to co zacznie wyprawiać przejdzie ludzie pojęcie! Seria bardzo złych zdarzeń szybko wyprowadzi męża Kasi (Ilona Ostrowska) z równowagi, a ofiarą tego wybuchu będzie jej siostra Alina (Katarzyna Skrzynecka). Czy Falkowicza uda się jakoś opanować w 797 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 797 - środa, 10.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 797 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz nareszcie wróci do domu. Pojawi się nad ranem z wielkim bukietem kwiatów dla Kasi... I natychmiast dozna szoku, bo okaże się, że w łóżku przytula się nie do ukochanej żony, a do jej przyrodniej siostry! CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Jak informuje "Świat seriali" kolejny "strzał" Falkowicz dostanie od Kasi przy śniadaniu w 797 odcinku "Na dobre i na złe". Kiedy zacznie dopytywać o córkę (Amelia Czaja) dowie się po raz pierwszy, jak poważne są z nią problemy.

- Jak to Matyldzi nie ma? - zdziwi się profesor.

Kasia będzie do tego stopnia zestresowana w 797 odcinku "Na dobre i na złe", że Alina weźmie na siebie przekazanie szwagrowi informacji o kłopotach nastolatki.

- Wyjechała na weekendowe warsztaty ze swoją grupą terapeutyczną... Matylda przechodzi terapię w dziennym ośrodku leczenia uzależnień - zdradzi Alina.

- Gdzie? - Falkowicz prawie się zadławi.

- Zaczęła brać narkotyki...

I w tym momencie 797 odcinka "Na dobre i na złe" Falkowicz dostanie ataku szału. - Wszyscy oprócz mnie wiedzą, że moja córka ma problemy! - zacznie wrzeszczeć profesor.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga oskarżona o pobicie Kamili! Zniszczy kochance Piotrka ciuchy za grubą kasę! Zduński oszaleje na punkcie żony

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

I kiedy już Falkowicz zacznie się nakręcać, łatwo nie przestanie. W 797 odcinku będziemy mieli wrażenie, że dosłownie za moment eksploduje!

- W mojej sypialni śpi jakaś baba! I goli się moją maszynką! - profesor będzie krzyczał jeszcze głośniej.

- Ja?... Niby co miałabym sobie nią golić? - zaprotestuje Alina. - Może Michał (Mateusz Janicki), jak tu mieszkał, z niej korzystał... - zdradzi.

- Michał tu mieszkał?... - Falkowicz wścieknie się jeszcze bardziej. - Czego jeszcze nie wiem?! - wysyczy teatralnym szeptem wściekły pan domu.

I jakby tego było mało, w 797 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu Falkowicz dowie się, że musi dzielić swój gabinet właśnie z Aliną!

- Ta baba rozsiewa się jak nowotwór! Ale ja ją wytnę... - skomentuje profesor i wyrzuci Alinę i jej rzeczy z gabinetu! 

Ale szwagierka postawi się Falkowiczowi w 797 odcinku "Na dobre i na złe". Powie mu prosto w oczy, że jeśli chce się jej pozbyć, to powinien zacząć się jej bać....

Zapowiada się na to, że powrotu Falkowicza w 797 odcinku "Na dobre i na złe" długo nie zapomną bohaterowie i serialu i widzowie... 

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

Najnowsze