Na dobre i na złe. Maks Beger po stracie syna Antka znów zmieni się w potwora! Okrutnie rozprawi się z dyrektorem szpitala

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Maks Beger po stracie syna Antka znów zmieni się w potwora! Okrutnie rozprawi się z dyrektorem szpitala

Na dobre i na złe. Maks Beger po stracie syna Antka znów zmieni się w potwora! Okrutnie rozprawi się z dyrektorem szpitala

2021-09-02 14:12

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Beger (Tomasz Ciachorowski) znów pokaże na co go stać. Ohydny drań, który zmuszał pielęgniarki do seksu przeszedł niezwykłą przemianę pod wpływem Antka (Oskar Grzegorzewski), gdyż ślepo myślał, że jest jego ojcem. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Maks dowie się, że Antek nie jest jego synem i swoją złość postanowi wyładować na Konicy (Robert Koszucki), który w finale sezonu pozbawił kardiologa kontaktów z dzieckiem! Rafał na własne oczy przekona się, do czego zdolny jest Beger!

Obrzydliwa zemsta Begera na Konicy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Tak będzie się mścił za to, że Antek nie jest jego synem!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Maks kolejny raz pokaże swoją prawdziwą twarz, a jego ofiarą tym razem padnie sam Konica! Drań, który w przeszłości molestował pielęgniarki i bez żadnych skrupułów zmuszał kobiety do seksu, po czym je zastraszał, że jak komukolwiek o tym powiedzą, to wylecą z pracy znów stanie się prawdziwym potworem, choć nic na to nie wskazywało! W ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” Beger przeszedł niesamowitą przemianę jak tylko poznał Antka, który jak przypuszczał jest jego synem. Choć Inga (Małgorzata Neczyperowicz) wielokrotnie temu zaprzeczała, to Maks wiedział swoje i walczył o chłopca jak o swojego syna! Jako lekarz dokonywał niemożliwego i uratował Antka z patowej sytuacji. Wszystko układało się doskonale, do czasu aż chłopiec zaczął podejrzewać, że Maks jest dla niego kimś więcej niż lekarzem!

W ostatnim 813 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną Antek wprost spytał matki, kto jest jego prawdziwym ojcem, czym aż powalił Ingę z nóg. Pielęgniarka czym prędzej wypisała dziecko ze szpitala za zgodą Konicy, a Beger nie zdołał się nawet z nim pożegnać. Inga przepadła bez słowa, a Maks stracił to, na czym najbardziej mu zależało. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach postanowi się za to odegrać!

Patrz też: Na dobre i na złe. Radwan będzie walczył z nową żoną Piotra Gawryły o Kubusia! Nie cofnie się przed niczym, by odzyskać syna - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem

Niestety już w 816 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach świat Maksa kompletnie się załamie! Kardiolog wreszcie dowie się prawdy i otrzyma niezbite dowody na to, że Antek nie jest jego synem!  Jak podaje "Świat Seriali" Beger wynajmie prywatnego detektywa, który odnajdzie Ingę i jej syna, a gdy ta znajdzie się pod ścianą kolejny raz przemówi mu do rozsądku i rzuci mu badaniami DNA prosto w twarz!

- Antek jest dzieckiem mojego byłego męża, nie twoim – powie mu jasno i wyraźnie.

Wtedy w 816 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Begera aż zamuruje. Inga zrobiła mu nadzieję, a on pokochał Antka jak prawdziwego syna, choć tak naprawdę nic ich nie łączy! Pielęgniarka uderzyła w jego czuły punkt i pozwoliła mu choć raz poczuć się tak jak czuły się jego ofiary, gdyż teraz sam stał się jedną z nich! To wydarzenie mocno odbije się na psychice Begera, który w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach wróci ze zdwojoną siłą!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 815: Falkowicz nie pozna prawdziwego syna! Nigdy nie dowie się o podmianie dzieci

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Maks za wszelką cenę będzie chciał odegrać się na Konicy za to, że oddzielił go od syna! Beger wykorzysta trudną sytuację szpitala jak i jej dyrektora, który ciągle zmaga się z brakami kadrowymi i odbudową zrujnowanej części Leśnej Góry i wtedy uderzy, o czym poinformował sam Konica w „Kulisach Na dobre i na złe”.

- Sprawy personalne, remont szpitala to jest olbrzymie wyzwanie dla dyrektora Konicy. Czeka go nie lada wyzwanie, a mianowicie szykuje się zamach na jego stanowisko… Zły charakter chce przejąć dyrekcję w tym szpitalu, dlatego dyrektor Konica będzie miał wiele na głowie.

Jedno jest pewne w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Beger nie będzie miał dla Konicy żadnej litości! Maks kolejny raz rozpocznie swoją brudną grę i zacznie knuć za plecami dyrektora! Wiele wskazuje na to, że kardiolog doprowadzi swój chory plan do końca i faktycznie zajmie stanowisko Konicy! Tomasz Ciachorowski opublikował na swojej relacji na Instagramie WIDEO z planu, na którym widać, że nosi fartuch tak jak wcześniejsi dyrektorzy, a więc Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i sam Konica! Podły drań kolejny raz okaże się „zwycięzcą”.

Spójrz również: Na dobre i na złe. A jednak będzie ślub Hani i Michała! Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 807, Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Inga (Małgorzata Neczyperowicz), Antek (Oskar Grzegorzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 807, Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Inga (Małgorzata Neczyperowicz), Antek (Oskar Grzegorzewski)
Na dobre i na złe odc. 813. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze