Na dobre i na złe. A jednak będzie ślub Hani i Michała! Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. A jednak będzie ślub Hani i Michała! Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. A jednak będzie ślub Hani i Michała! Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze – ZDJĘCIA

2021-08-27 12:34

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) wezmą ślub! To już pewne, że Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) mimo usilnych prób nie rozwali ich związku, a narzeczeni w końcu powiedzą sobie sakramentalne tak! Na oficjalnym profilu „Na dobre i na złe” na Instagramie pojawiło się zdjęcie ślubne Sikorki i Wilczewskiego, promujące nowy sezon, które rozwiewa wszelkie wątpliwości! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej będzie ślub Hani i Michała, a Piotr będzie musiał pogodzić się z porażką! Zobacz ZDJĘCIA w GALERII ZDJĘĆ!

Ślub Hani i Michała w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Piotr Korban nie zepsuje ich szczęścia!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach w końcu dojdzie do długo wyczekiwanego momentu wszystkich fanów związku Hani i Michała! Sikorka i Wilczewski wreszcie staną na ślubny kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne tak, choć finałowe odcinki „Na dobre i na złe”, a także pierwsze nowego sezonu na to nie wskazywały! Wszystko przez inspektora Piotra Korbana, który pojawił się w życiu Hani nagle i wywrócił je do góry nogami! Przystojny policjant nieźle namieszał Sikorce w głowie, gdy tylko zobaczyła go w akcji, kiedy to własnym ciałem osłonił ją przed kulą! Inspektor zrobił na niej duże wrażenie, ale początkowo lekarka opierała się temu uczuciu właśnie z uwagi na Michała, jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej między tą dwójką naprawdę zaiskrzy!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 814: Włamanie do Hani i Michała. Tak policjant Piotr będzie ratował Sikorkę – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania i Piotr jeszcze mocniej zbliżą się do siebie, w związku ze sprawą zaginionego łupu z grabieży na jubilera, którą prowadzi Korban! A to wszystko dlatego, ze skarb z tej akcji przebywa w rękach wyrodnej matki Hani, Lucyny (Anna Samusionek), o czym doskonale wie inspektor! Mimo iż Lucyna będzie zdawać sobie sprawę, co może jej grozić z jednej strony za przywłaszczenie mienia, a z drugiej za korzystanie z majątku, który należy o groźnych gangsterów, to nic sobie z tego nie będzie robiła i dalej będzie szła w zaparte, sprowadzając na Hanie niebezpieczeństwo. Współpraca w ujęciu Lucyny i ochronie Sikorki bardzo zbliży do siebie Hanię i Piotra, który nawet u niej zamieszka, a Michał będzie szalał z zazdrości! Podejrzewano nawet, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Sikorka będzie myślała o odwołaniu ślubu z Michałem, jednak nic bardziej mylnego!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 814: Borys otrzyma nieoczekiwany dar od losu. Niesforny przyjaciel pomoże mu znaleźć miłość

Na oficjalnym profilu „Na dobre i na złe” na Instagramie pojawiła się olbrzymia grafika promująca nowy sezon, który rozpocznie się już 15 września! Zdjęcia nie pozostawiają żadnych złudzeń! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach będzie ślub Hani i Michała! Kolaż składa się z sześciu zdjęć, na których na każdym kawałku widzimy skrawek zdjęcia ślubnego Sikorki i Wilczewskiego! Hania pozuje w pięknej, białej sukni ślubnej z welonem na głowie, z kolei Michał w eleganckim garniturze, przez co nie mamy żadnych wątpliwości! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej będzie ślub, a Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze! Zobacz ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Fani "Na dobre i na złe" są wniebowzięci i już nie mogą doczekać się ślubu Hani i Michała, którym kibicowali od początku! A ten już niebawem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! 

"Matołkiii najlepsza para ? Już nie mogę się doczekać ich ślubu! ?",

"Nie mogę się doczekać ich ślubu ??",

"Och tak❤️",

"O matko❤️ zaraz padnę ze szczęścia???",

"Nie mogę się doczekać ślubu matołków ??".

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 814: Janusz Borucki wsypie Lucynę przed Hanią! Sikorka w końcu pozna straszliwą prawdę o własnej matce!

Najnowsze