Na dobre i na złe, odcinek 814: Janusz Borucki wsypie Lucynę przed Hanią! Sikorka w końcu pozna straszliwą prawdę o własnej matce!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Janusz Borucki wsypie Lucynę przed Hanią! Sikorka w końcu pozna straszliwą prawdę o własnej matce!

Na dobre i na złe, odcinek 814: Janusz Borucki wsypie Lucynę przed Hanią! Sikorka w końcu pozna straszliwą prawdę o własnej matce!

2021-08-26 12:32

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wreszcie dowie się, skąd u jej matki Lucyny (Anna Samusionek) tak nagły zastrzyk gotówki! Sikorka tak naprawdę nie będzie musiała nic robić, gdyż swoją ukochaną wystawi Janusz Borucki (Tomasz Dedek), który przez przypadek powie o kilka słów za dużo. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Borucki będzie tylko szukał Lucyny, jednak, gdy zauważy, że w jej mieszkaniu doszło do włamania nie będzie miał żadnych wątpliwości! Wystraszony wszystko wyśpiewa!

"Na dobre i na złe" odcinek 814 po wakacjach - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania kolejny raz przekona się jak wyrafinowana potrafi być jej własna matka. W ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” Lucyna dość szybko się wzbogaciła i mogła pozwolić sobie na całkowitą zmianę swojego życia. Drogie zakupy i luksusowe auto było na porządku dziennym, a przecież Sikorka była tylko zwykłą salową. Hania od początku podejrzewała, że jej matka coś ukrywa, jednak nigdy nie pomyślała, że Lucyna mogła dopuścić się przestępstwa! Zaciekle broniła matki przed oskarżeniami Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), ale w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej wszystko stanie się dla niej jasne.

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna nagle zniknie bez słowa i nie będzie z nią żadnego kontaktu. Hania będzie przerażona tym bardziej, że w mieszkaniu odkryje ślady włamania. Wszystko będzie zdemolowane, gdyż złodziej najwyraźniej czegoś szukał. Tylko, że Sikorka będzie miała pewne wątpliwości, czy aby na pewno to sprawka złodzieja. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Borucki rozwieje jej wątpliwości.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej w mieszkaniu Sikorki zjawi się stęskniony Borucki. Janusz podobnie jak Hania nie będzie miał z Lucyną żadnego kontaktu i trochę zacznie się o nią martwić, zwłaszcza, że w ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” doszło między nimi do małego spięcia, gdyż Sikorka stwierdziła, że Janusz jest z nią tylko dla skarbu. Lucyna byłą głucha na jego ostrzeżenia, że w rzeczywistości skarb należy do groźnego przestępcy Tomasza Biskupskiego (Wojciech Skibiński), który nie cofnie się przed niczym byleby go odzyskać. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Borucki postanowi udobruchać Lucynę, ale, gdy zobaczy, że w jej mieszkaniu doszło do włamania, to wystraszy się nie na żarty.

- Otwarte było. Przyszedłem, bo Lucynka się do mnie nie odzywa i wie pani, no. Pomyślałem kwiaty może szybciej jej przejdzie. Lucynka bardzo lubi kwiaty – wytłumaczy się Janusz.

- A co to? Włamanie było? – nagle zmieni ton.

- Nie wiem – odpowie załamana Hania.

- Coś zginęło? – spyta przejęty Borucki.

- Nie wiem – kąśliwie odpowie mu Sikorka.

- A gdzie jest Lucynka? – jeszcze mocniej się przejmie.

- Nie wiem – Hania będzie stała w odpowiedziach.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Ciężko ranny Tadek wróci do zdrowia! Falkowicz przyjmie go pod swoje skrzydła w zamian za ratowanie Kasi

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Borucki będzie myślał, że Biskupski już dorwał Lucynę i zabrał cały skarb, dlatego nie ma z nią kontaktu. Janusz będzie wściekły, gdyż zda sobie sprawę, że prawdopodobnie stracił i wielki majątek i ukochaną i przez przypadek wygada się Hani o skarbie, który przywłaszczyła sobie jej matka!  

- Pani do niej zadzwoni, co? Ona ode mnie nie odbiera telefonu. A to co Lucynka miała to…? – wsypie ją Janusz.

- Co? Co Lucynka miała? – spyta przerażona Hania.

- Ja mam nadzieje, że pani z policją nie ma żadnych przelotów, bo lepiej się w to nie mieszać – ostrzeże ją Borucki.

- Co miała moja matka? – ponowi pytanie zirytowana Hania i aż powali zastraszonego Boruckiego na kanapę.

Wtedy w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Janusz zda sobie sprawę, że wsypał swoją ukochaną przed jej własną córką, która nawet nie miała pojęcia, że Lucyna zaopiekowała się łupem z grabieży na jubilera.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)
Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)
Najnowsze

Materiał sponsorowany