Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

2021-08-20 10:21

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Falkowicz (Michał Żebrowski) zatęskni za stołem operacyjnym i wróci do Leśnej Góry! Andrzej po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) całkowicie się załamał i zdecydował się poświęcić całą swoją zawodową karierę na rzecz opieki nad malutkim Edziem (Ksawery Sudoł), który w rzeczywistości nie jest jego synem, a gwiazdora disco polo Bolka (Sławomir Zapała). W nowym sezonie „Na dobre i na złe” Andrzej długo nie wytrzyma bez leczenia ludzi i wróci do pracy! Czy włączy się do rywalizacji o dyrektorski fotel?

Falkowicz nie wytrzyma bez pracy i wróci do zawodu w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

W 810 odcinku „Na dobre i na złe” życie Falkowicza legło w gruzach. Wybuch gazu odebrał mu jego ukochaną Kasię, która umierała na jego rękach. Smuda była tak poturbowana, że mimo pomocy Tadka (Marcin Urbanke), Andrzej nie mógł już nic zrobić. Po jej śmierci profesor kompletnie się załamał i wszystko straciło dla niego sens. Co prawda Falkowicz pojawił się jeszcze na sali operacyjnej i walczył o życie równie okaleczonego Tadka, ale to była jego ostatnia operacja. Praca straciła dla niego jakikolwiek sens, w związku z czym Andrzej zdecydował się na poważny krok. Profesor po prostu się poddał i wręczył Konicy wypowiedzenie. Rafał podobnie jak Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) próbowali go przekonać, aby tak szybko nie rezygnował i poszedł na urlop, jednak Falkowicz nie zamierzał zmieniać decyzji, gdyż praca przestała mieć już dla niego znaczenie. W ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną odszedł z pracy i poświecił wszystko, aby zająć się malutkim Edziem.

Patrz też: Na dobre i na złe. Michał nigdy nie pozwoli, że Hania odeszła do Piotra. Nikt się nie spodziewa tego co się będzie działo

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Niestety jeszcze w ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” przed wakacjami Andrzej nie dowiedział się, że Edzio tak naprawdę nie jest jego synem, a malutki Krystianek (Franciszek Kurek), który aktualnie przebywa pod opieką Bolka. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Edzio da profesorowi mocno w kość, przez co doprowadzi on swój piękny dom do ruiny, a sam będzie przypominał wrak człowieka. Może właśnie wtedy Falkowicz zrozumie, że zbyt pochopnie zrezygnował z pracy w Leśnej Górze i postanowi o zmienić!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Falkowicz jednak wróci do stołu operacyjnego i znów zajmie się leczeniem ludzi. Sławomir Wierzbicki, czyli sanitariusz Sławek z „Na dobre i na złe” opublikował na swojej relacji na Instagramie WIDEO, które nie pozostawia żadnych złudzeń! Andrzej wróci do Leśnej Góry w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej i skupi się na tym, do czego jest stworzony. Profesor kolejny raz zajmie się trudnymi przypadkami i będzie mógł wykazać się jako chirurg! Czy może zatem znów włączy się do wyścigu o fotel dyrektora?

Zobacz także: Na dobre i na złe. Nagły powrót Liny wstrząśnie Szczepanem! Będzie musiał dokonać ważnego wyboru

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach szykuje się zamach na stanowisko Konicy! Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) postanowi wykorzystać trudną sytuację dyrektora, który ciągle będzie zmagał się z remontem szpitala i zmianami personalnymi i zaatakuje jego pozycję! W ten sposób będzie chciał prywatnie rozliczyć się z Rafałem za to, że bez jego zgody zgodził się na wypisanie jego syna Antka (Oskar Grzegorzewski) ze szpitala. Czy do rywalizacji włączy się również Falkowicz, który miał za złe Konicy, że zajął jego stanowisko? W końcu miałby szansę się na nim odegrać, ale czy w tej sytuacji Andrzej odważy się zaryzykować? Przekonamy się już niebawem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

Na dobre i na złe: Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe: Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe: Falkowicz (Michał Żebrowski), Tadek (Marcin Urbanke)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe: Falkowicz (Michał Żebrowski), Tadek (Marcin Urbanke)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze