Na dobre i na złe. Nagły powrót Liny wstrząśnie Szczepanem! Będzie musiał dokonać ważnego wyboru

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Nagły powrót Liny wstrząśnie Szczepanem! Będzie musiał dokonać ważnego wyboru

Na dobre i na złe. Nagły powrót Liny wstrząśnie Szczepanem! Będzie musiał dokonać ważnego wyboru

2021-08-10 16:03

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach po ponad rocznej przerwie do Leśnej Góry wrócą Szczepan (Kamil Kula) i Lina (Izabela Perez)! Co prawda, Lipski pojawił się epizodycznie w jednym z wcześniejszych odcinków, ale bez swojej żony! W 816 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej do Polski w końcu wróci również Lina, którą poznamy od zupełnie innej strony! Teraz to żona Szczepana będzie dyktować warunki i postawi go przed trudnym wyborem! Zszokowany Lipski aż nie będzie wiedział, co opowiedzieć!

Powrót Liny i Szczepana do Leśnej Góry w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Dla wszystkich fanów Liny i Szczepana mamy dobrą wiadomość, gdyż parę małżonków zobaczymy już w 816 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach! Na ich powrót do Leśnej Góry musieliśmy trochę poczekać, ale teraz scenarzyści zadbali, aby był on z przytupem! Para po raz ostatni wspólnie pojawiła się w 778 odcinku „Na dobre i na złe”, kiedy zazdrosna o swoją rywalkę Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wmówiła jej, że Szczepan tak naprawdę jej nie kocha i związał się z nią jedynie z litości, aby uniknęła deportacji. Po tych słowach zrozpaczona Lina zniknęła, a zatroskany Szczepan wyruszył na jej poszukiwania, przy okazji obwiniając byłą kochankę o zniknięcie jego żony! Na szczęście Linę udało się odnaleźć, a zakochany Szczepan oświadczył się swojej żonie po raz drugi!

Niestety od tego czasu nie oglądaliśmy małżonków w „Na dobre i na złe”. Jedynie epizodycznie pojawił się sam Szczepan w 804 odcinku „Na dobre i na złe”, co bardzo zmartwiło fanów. Na szczęście w nowym sezonie scen z udziałem Liny i Szczepana nie zabraknie, a ich pierwsze spotkanie po powrocie Liny zaskoczy samego Szczepana!

Patrz też: Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Już w „Kulisach Na dobre i na złe” sam Szczepan zdradził, że w nowym sezonie nadejdzie czas ważnych decyzji i już w 816 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach dowiemy się, co Lipski miał na myśli! Jak podaje swiatseriali.interia.pl  wtedy do Leśnej Góry w końcu wróci Lina, która jak się okaże bardzo zaangażowała się w sprawy uchodźców i została jedną z przedstawicielek fundacji, która wspiera takie osoby jak ona.

Jednak po dawnej żonie Szczepana nie będzie już ani śladu, gdyż Lina przejdzie niezwykłą metamorfozę! Lipska w końcu zdejmie z głowy hidżab i zrezygnuje ze skromnych ciuchów! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Lina rozpuści swoje piękne kręcone włosy i będzie ubierać się jak dama i w niczym nie będzie już przypominać cichej dziewczynki! Zamieni się w prawdziwą kobietę, która będzie rozpalać zmysły!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe. Lina (Izabela Perez)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Lina (Izabela Perez)

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lina dość nieoczekiwanie postawi Szczepana przed trudnym pytaniem o dziecko! Lipski będzie tak zaskoczony, że aż nie będzie wiedział, jak zareagować!

- Czy ty chciałbyś mieć dziecko? – spyta wprost małżonka.

- Jesteś w ciąży? – spyta zdziwiony Szczepan, który będzie potrzebował chwili, aby pozbierać myśli!

- Nie. Mówię tylko, że bym chciała – uspokoi go Lina, po czym ponowi swoje pytanie, jednak nie usłyszy żadnej odpowiedzi!

W 816 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Szczepan nie udzieli odpowiedzi na pytanie żony, tylko szeroko się uśmiechnie i mocno przytuli ją do siebie. Taka reakcja może oznaczać tylko jedno! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach rodzina Lipskich się powiększy, a Szczepan kolejny raz pokaże swojej ukochanej, jak bardzo ją kocha! Spełni jej największe marzenie i sam będzie miał okazję spełnić się w roli ojca!

Spójrz również: Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

Na dobre i na złe: Szczepan (Kamil Kula), Lina (Izabela Perez)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe: Szczepan (Kamil Kula), Lina (Izabela Perez)
Najnowsze

Materiał sponsorowany