Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

2021-08-05 13:18

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) wreszcie przestaną kryć się ze swoimi uczuciami i dadzą się ponieść namiętności. Dramatyczny wybuch gazu bardzo zbliżył do siebie młodą stażystkę i ordynatora ginekologii, padły nawet ważne deklaracje, jednak cała ta sytuacja przerosła Radwana, który po prostu uciekł! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej ich relacje znacząco się zmienią, co na swoim Instagramie potwierdziła sama Consalida!

Blanka i Radwan w końcu będą parą w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach? Consalida komentuje!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach wreszcie spełni się największe marzenie widzów i ich uwielbiana para w końcu przestanie się kryć ze swoimi uczuciami. Blanka i Radwan dość długo ukrywali co tak naprawdę do siebie czują, jednak dramatyczny wybuch gazu w Leśnej Górze, w czasie którego zostali uwięzieni w windzie bardzo ich do siebie zbliżył i wymógł na nich w obliczu śmierci poważne wyznania. Wówczas ledwo przytomna Blanka pierwszy raz wyznała Krzysztofowi, co tak naprawdę, do niego czuje. Jej słowa w 810 odcinku „Na dobre i na złe” mocno zszokowały Krzysztofa.

 - Chciałam operować. Mieć domek z kominkiem, gdzieś na wsi. Moglibyśmy wracać do niego po dyżurze...bawić się z naszymi dziećmi – powiedziała słabnącym głosem, po czym straciła przytomność.

- My? – dopytywał Radwan, ale już wtedy nie usłyszał żadnej odpowiedzi.    

Patrz też: Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Na szczęście jeszcze w ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” przed wakacjami oboje przeżyli dramatyczny wybuch, jednak atmosfera między nimi była dość niezręczna. Początkowo lekarz i stażystka unikali tego tematu jak ognia, jednak z czasem Radwan w końcu się przełamał i zaprosił Blankę na randkę, tylko zamiast na kolację do Consalidy – Radwan udał się do Homolki (Matej Matejka), gdzie podpity zwierzył się koledze, że nie wierzy w swój związek z Blanką, gdyż przez całe życie nie układało mu się z kobietami. Wystraszony Radwan nie posłuchał rad kolegi i po prostu uciekł, zostawiając Blankę w niepewności. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Radwan wróci i postanowi zawalczyć o Consalidę!

Fani „Na dobre i na złe” już nie mogli dłużej czekać i wprost zapytali się Blanki, jak potoczy się jej relacja z Krzysztofem! Consalida postanowiła odpowiedzieć, czym jeszcze mocniej rozgrzała ciekawość widzów „Na dobre i na złe”.

- Będzie więcej Blanki i Krzysztofa? Dla tego wątku oglądam serial – zapytał jeden z fanów „Na dobre i na złe”.

- Będzie się działo – krótko skwitowała Blanka i jeszcze mocniej rozgrzała apetyty widzów!

Spójrz również: Bajeczne wakacje Wiktorii z Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska pokazała jak pławi się w greckim luksusie - ZDJĘCIA

Już wiemy, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej między Blanką a Krzysztofem zrobi się gorąco! Radwan w końcu się opamięta i postanowi zawalczyć o to, co naprawdę ważne! Jak zdradził w „Kulisach Na dobre i na złe” sam Krzysztof wreszcie nadejdzie czas, aby zawalczył o swoje szczęście. Radwan uda się za granicę i spróbuje odzyskać swojego syna Kubusia (Kacper Kostecki), który po tragicznej śmierci Hany (Kamila Baar-Kochańska) przebywa pod opieką Gawryły (Marek Bukowski). To Blanka namówi swojego ukochanego, aby zawalczył o syna i w tak ważnej chwili będzie dla niego ogromnym wsparciem! Radwan w końcu zrozumie, jak ważna jest dla niego córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i przestanie się kryć ze swoimi uczuciami! W podziękowaniu za okazaną pomoc Radwan rzuci się na Blankę i zacznie ją namiętnie całować!

Czy Blanka i Radwan będą w końcu szczęśliwi? A może wspólnie wychowają Kubusia i tym samym spełnią największe marzenie Blanki? Tego dowiemy się już niebawem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

Na dobre i na złe. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze