Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

i

Autor: Instagram/Artrama Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

2021-08-09 16:06

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka, którą zagra Monika Kaleńska! Atrakcyjna pani chirurg dołączy do szpitala z impetem i rozkocha w sobie znaczną część personelu zwłaszcza płci męskiej! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej młodziutka lekarka będzie współpracować z Bartem (Piotr Głowacki) i zrobi na nim takie wrażenie, że od razu zacznie się za nią oglądać! Ale to nie wszystko, gdyż o serce nowej bohaterki zawalczy również dwójka innych specjalistów z Leśnej Góry! Szykuje się niezła walka o jej serce!

Nowa lekarka kością niezgody wśród lekarzy z Leśnej Góry w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Konica (Rober Koszucki) spróbuje postawić szpital na nogi po tragicznym w skutkach wybuchu, w wyniku którego tragicznie zmarła Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), a Tadek (Marcin Urbanke) ledwo uszedł z życiem. Niestety Borucki jeszcze ciągle nie wrócił do zdrowia, a co gorsze z posady zrezygnował sam Falkowicz (Michał Żebrowski), który po śmierci żony kompletnie się załamał. W tej sytuacji dyrektor szpitala musiał działać i w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej do Leśnej Góry przyjmie nową osobę! Będzie to młodziutka lekarka, którą zagra Monika Kaleńska. Młodziutka pani chirurg od razu zostanie rzucona na głęboką wodę i będzie współpracować z samym Arturem Bartem!

Zdolna lekarka w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej od razu zrobi na nim ogromne wrażenie i sprawi, że kochliwy w ostatnim czasie profesor zacznie się za nią oglądać! Bart ciągle będzie błądził między Julką (Aleksandra Hamkało) a Kazią (Zuzanna Lit), a w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach sytuacja w jego życiu jeszcze mocniej się skomplikuje, gdyż nowa lekarka nieźle zawróci mu w głowie! Ale nie tylko jemu!

Patrz też: Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach szykuje się ostra walka o serce nowej lekarki, która zrobi olbrzymie wrażenie również na ordynatorze chirurgii, Borysie (Marcin Zacharzewski), a także na radiologu Pawle Graczu (Marcin Sianko)! Na profilach obu lekarzy z Leśnej Góry pojawiły się zdjęcia z młodziutką lekarką, jak i rywalem w walce o jej serce, które ujawniają co nieco zza kulis „Na dobre i na złe”. Obaj panowie robią dobrą minę do złej gry!

Co więcej, kilka dni wcześniej na profilu Marcina Zacharzewskiego pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z Piotrem Głowackim, a obaj panowie mają zaciśnięte pięści! Wiele wskazuje na to, że do walki z Borysem i Pawłem stanie również niestabilny w uczuciach Bart, który podobnie jak Borys do świętych nie należy, więc wydawać by się mogło, że najlepszym kandydatem na jej partnera będzie właśnie Paweł!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

Co prawda, Borys w „Na dobre i na złe” nigdy nie miał za dużego szczęścia do kobiet. Jego podchody odrzuciła Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), która wolała Michała (Mateusz Janicki), a sam ordynator zrezygnował z zalotów salowej Halinki (Joanna Jarłamowicz)! Jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej wiele w tej kwestii się zmieni, gdyż na jego drodze pojawi się tajemnicza Lidka (Marta Król), która podobnie jak młodziutka lekarka nieźle namiesza mu w głowie. Czy zatem Borys będzie grał na dwa fronty?

Z kolei Paweł w „Na dobre i na złe” po tragicznej śmierci Adama (Grzegorz Daukszewicz) związał się z matką jego syna, Oliwią (Marta Bryła), która zrobiła już na nim wrażenie dużo wcześniej. Radiolog przyjął ją do siebie na staż mimo usilnych protestów Adama i okazał jej olbrzymie wsparcie, po tym jak Krajewski ją odrzucił dla Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Z czasem ich relacja przerodziła się w miłość, jednak scenarzyści „Na dobre i na złe” nie pokazali nam jak zakończył się ich wątek, a Oliwi już bardzo dawno nie widzieliśmy na ekranach! Czy zatem Paweł postanowi na nowo ułożyć sobie życie z kolejną młodziutką lekarką? Przekonamy się już niebawem w nowym sezonie w „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Nowi sąsiedzi Falkowicza zamienią jego życie w horror! Nie będzie mógł nic zrobić

Najnowsze