Na dobre i na złe. Bart po stracie Kazi zacznie oglądać się za nową lekarką! Julka Burska dłużej tego nie wytrzyma

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Bart po stracie Kazi zacznie oglądać się za nową lekarką! Julka Burska dłużej tego nie wytrzyma

Na dobre i na złe. Bart po stracie Kazi zacznie oglądać się za nową lekarką! Julka Burska dłużej tego nie wytrzyma

Bart w "Na dobre i na złe" ucieszy się z powrotu żony, ale niestety nie zmieni paskudnych nawyków. W ostatnim sezonie serialu zakochał się w Kazi (Zuzanna Lit), co na szczęście zakończyło się szybkim i burzliwym rozstaniem. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) po przyjeździe do Leśnej Góry będzie musiała - prędzej czy później - zmierzyć się z plotkami na ten temat - o romansie wiedzieli wszyscy. Ale Bart (Piotr Głowacki) tymczasem znajdzie sobie nowy obiekt westchnień - nowa, śliczna, młoda lekarka (Monika Kaleńska) to będzie jego nowa zdobycz? Julka Burska w nowych odcinkach "Na dobre i na ze" zrobi z tym wszystkim porządek!

Nowy Romans Barta w "Na dobre i na złe"? Julka nie zniesie kolejnego skoku w bok męża!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wróci Julka Burska. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - małżonkowie stęsknieni i szczęśliwi padną sobie w ramiona! Ale sielanka nie potrwa długo. Najpierw wyjdą na jaw mroczne sprawki Barta, który wdał się w niebezpieczny romans z Kazią podczas nieobecności żony i plotki na temat temat dotrą w końcu do Julki... Ale na tym się nie skończy!

Bart w "Na dobre i na złe" natychmiast zainteresuje się nową śliczną lekarką, która po wakacjach 2021 pojawi się w Leśnej Górze. Nie wiadomo jeszcze jakiej specjalizacji będzie pani doktor, za to widać na zdjęciach z planu, że Bart nie będzie odstępował jej na krok!

Nie przegap: M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła
Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

Julka Burska w "Na dobre i na złe" będzie miała dość kolejnych problemów z małżonkiem. Małżeństwo Barta przetrwało wiele burz, żona pomogła mu wyjść z nałogu... Ale to co wyjdzie na jaw w nowym sezonie, to będzie już za dużo!

Ujawniamy, że nowa lekarka w "Na dobre i na złe" najprawdopodobniej okaże się chirurgiem. Będzie więc w naturalny sposób współpracować z neurochirurgiem Bartem... Co zrobi Julka aby uratować swoje małżeństwo? A może nie będzie go ratować? Dowiemy się zaraz po wakacjach 2021!

Zobacz koniecznie: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Na dobre i na złe, odc. 742. Bart (Piotr Głowacki), Julka (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 742. Bart (Piotr Głowacki), Julka (Aleksandra Hamkało)
Najnowsze