M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

W 1595 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Mateusz (Krystian Domagała) zostawił w domu pożegnalny list do Barbary (Teresa Lipowska)! Nie skończyło się tylko na krótkim sms-ie, który załamana Barbara przeczytała po jego zniknięciu. Młody Mostowiak napisał znacznie więcej. Czy Mateusz ujawnił w swoich ostatnich słowach w nowym sezonie "M jak miłość", że zamierza się zabić?! Dla seniorki rodu Mostowiaków list od wnuka będzie zapowiedzią tragedii jaka się wkrótce rozegra. Barbara w 1595 odcinku "M jak miłość" przewidzi śmierć Mateusza?

"M jak miłość". Pożegnalne słowa Mateusza do Barbary 

W 1595 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Mateusz jednak zostawił w domu w Grabinie list, w którym żegna się z rodziną. Czy napisał w nim, że zamierza zakończyć swoje życie? Załamany zdradą ukochanej Lilki Mostowiak w finale ostatniego sezonu serialu stał nad rzeką w Grabinie i zastanawiał się, czy do niej nie wskoczyć. Ale wiemy, że tego nie zrobił, tylko wyruszył do Gdyni z przypadkowym kierowcą TiR-a. Co napisał w ostatnich słowach do ukochanej babci?

Barbara w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miała bardzo złe przeczucia na temat losów wnuka. Mateusz zaginie bez wieści, jego komórka w pewnym momencie będzie wyłączona. Wieści, które przyniosą - zaangażowani przez Mostowiakową do poszukiwań Mateusza - policja i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą fatalne. Czy list Mateusza będzie pocieszeniem dla załamanej Barbary, czy wręcz przeciwnie, potwierdzi jej najgorsze obawy? 

Czytaj też: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

Kacper Kuszewski nie wróci do "M jak miłość"
M jak miłość: Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Barbara (Teresa Lipowska)

Pełna treść listu poznamy już w 1595 odcinku "M jak miłość". Rozmawiać na jego temat będą też Barbara z Marysią, dyskutując, czy jest on dowodem na dobry los Mateusza, czy dramatyczną decyzję.   

W 1595 odcinku "M jak miłość" załamana Barbara zacznie oglądać program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Będzie przekonana, że Mateusz powinien stać jednym z jego bohaterów... 

- A jeśli my... Mateusza też już nie zobaczymy? - zapyta Barbara Marysię. 

- Co ty mówisz? Proszę cię, mamo... - zaprotestuje Rogowska.

- Jak mógł tak po prostu zniknąć? Tyle czasu nie odezwać się do nas, do Marka? - będzie rozpaczała Barbara.  

- Przecież nie zniknął bez słowa. Napisał list... Wyjaśnił, że potrzebuje czasu... że chce się pozbierać po rozstaniu z Lilką... Musimy to zrozumieć - spróbuje pocieszyć mamę Marysia.

Zobacz także: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Najnowsze