Koniec Na dobre i na złe. Szczepan oświadczy się Linie w ostatnim 778 odcinku. Wezmą prawdziwy ślub - ZDJĘCIA

2020-04-29 15:45 Ag
Koniec Na dobre i na złe. Szczepan oświadczy się Linie w ostatnim 778 odcinku. Wezmą prawdziwy ślub - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Szczepan oświadczy się Linie w ostatnim 778 odcinku. Wezmą prawdziwy ślub - ZDJĘCIA

W tym sezonie "Na dobre i na złe" skończy się już na 778 odcinku! Przerwa w emisji serialu w związku z epidemią koronawirusa jest związana z tym, że zabrakło już odcinków do emitowania. Koniec "Na dobre i na złe" przed wakacjami przyniesie zaskakujące zwroty akcji w życiu bohaterów z Leśnej Góry. W 778 odcinku "Na dobre i na złe" żona Szczepana (Kamil Kula) ucieknie od niego przez Agatę (Emilia Komarnicka-Klynstra). Kiedy później cudem się odnajdzie Szczepan znów się jej oświadczy i zaproponuje drugi ślub - tym razem prawdziwy, z miłości!

"Na dobre i na złe" odcinek 778 ostatni przed wakacjami - środa, 29.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec "Na dobre i na złe" przed wakacyjną przerwą już w środę, 29.04.2020! Niestety produkcja nie zdążyła zrealizować kilku odcinków tego sezonu, a epidemia koronowirusa wstrzymała pracę na planie. Dlatego 778 odcinek "Na dobre i na złe" będzie ostatnim w tym sezonie, a emisja zakończy się miesiąc przed planowanym finałem.

Patrz też: Koniec Na dobre i na złe. Skandal na ślubie w ostatnim odcinku sezonu! Hania zostawi Michała i zniknie w tajemniczych okolicznościach

W 778 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan będzie umierał ze strachu o Linę. Żona Lipskiego ucieknie z domu i zniknie bez śladu po tym jak Agata zasugeruje jej, że mężczyzna ożenił się z nią litości. Niewyparzony język Agaty skłóci małżonków, którzy wzięli fikcyjny ślub, żeby imigrantka z Libanu dostała prawo pobytu w Polsce i mogła się tutaj leczyć, ale naprawdę się w sobie zakochali.

Zaginięcie Liny w 778 odcinku "Na dobre i na złe" sprawi, że Agata zrozumie swój błąd i zrezygnuje z miłości do Szczepana. Wynajmie prywatnego detektywa, żeby odnalazł żonę Lipskiego. Na szczęście cała i zdrowa Lina odnajdzie się, a Agata zapewni ją, że Szczepan jest w niej szczerze zakochany i szaleje z niepokoju.

Koniec Na dobre i na złe. Bójka na ślubie w ostatnim odcinku! Michał dostanie łomot od pana młodego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata umówi się na seks z psycholem Maksem i rozbije małżeństwo Szczepana!

W ostatnim 778 odcinku "Na dobre i na złe" Lina wróci do Szczepan, który padnie przed nią na kolana wręczy pierścionek i poprosi, żeby wzięła z nim ślub jeszcze raz. - Już za ciebie wyszłam, nie pamiętasz? - zażartuje żona Lipskiego, ale przyjmie oświadczyny i zgodzi się na prawdziwy ślub. Bo Szczepan przysięgnie, że kocha tylko ją i chce spędzić z nią resztę życia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na dobre i na złe, odc. 777. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe, odc. 777. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Najnowsze