Koniec Na dobre i na złe. Skandal na ślubie w ostatnim odcinku sezonu! Hania zostawi Michała i zniknie w tajemniczych okolicznościach

2020-04-15 9:49 Ag
 Koniec Na dobre i na złe. Skandal na ślubie w ostatnim odcinku sezonu! Hania zostawi Michała i zniknie w tajemniczych okolicznościach
Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Skandal na ślubie w ostatnim odcinku sezonu! Hania zostawi Michała i zniknie w tajemniczych okolicznościach

"Na dobre i na złe" skończy się w tym sezonie miesiąc wcześniej! Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2020 będzie miał smutny finał - Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) rozstaną się. Na ślubie w 778 odcinku "Na dobre i na złe" wybuchnie skandal, bo była Michała wyzna, że jest największą miłością jej życia. Przez Justynę (Karolina Czarnecka) Hania zniknie w tajemniczych okolicznościach. Wcześniej złoży wypowiedzenie i zrezygnuje z pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Koniec "Na dobre i na złe" będzie zarazem końcem miłości Hani i Michała.

"Na dobre i na złe" odcinek 778 ostatni przed wakacjami - środa, 29.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

"Na dobre i na złe" to jeden z seriali, który ze względu na epidemię koronawirusa będzie miał przerwę w emisji jeszcze przed planowanym zakończeniem sezonu. Ostatni 778 odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami już w kwietniu, a nie tak jak zwykle w końcówce maja albo na początku czerwca. Niestety produkcja "Na dobre i na złe" nie zdążyła nakręcić nowych odcinków, a obecnie prace na planie zostały wstrzymane.

Patrz też: Katia z M jak miłość będzie salową w Leśnej Górze. Joanna Jarmołowicz przechodzi do Na dobre i na złe

Epidemia koronawirusa i związane z nią zakazy zgromadzeń przerwały zdjęcia do "Na dobre i na złe" i dlatego finał sezonu już w środę, 29.04.2020. Niestety koniec "Na dobre i na złe" oznacza także rozstanie jednej z bardziej lubianych par - Hani i Michała. W 778 odcinku "Na dobre i na złe" dzień przed ślubem w szpitalu w Leśnej Górze znów zjawi się Justyna, była narzeczona Michała.

Pacjentka zacznie się skarżyć na ból operowanej ręki oraz na swojego przyszłego męża, Adriana (Maksymilian Rogacki). Mimo to w 778 odcinku "Na dobre i na złe" Michał zgodzi się przyjść na jej ślub. Weźmie ze sobą Hanię i szybko tego pożałuje.

Bo Justyna w ostatnim 778 odcinku "Na dobre i na złe" wywoła skandal na swoim ślubie. Ogłosi gościom, że żadnego ślubu nie będzie, bo kocha tylko Michała. Publicznie wyzna miłość Wilczewskiemu, który nie będzie mógł uwierzyć własnym uszom. - Nie wciągaj mnie w swoje sprawy... - zaprotestuje Michał, a chwilę potem Adrian rzuci się na niego z pięściami.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 777: Szczepan wreszcie zobaczy jak naprawdę wygląda jego żona Lina

Hania, która w 778 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy bójkę Michała z narzeczonym Justyny wybiegnie z urzędu i zniknie bez śladu. Tuż przed ślubem złoży wypowiedzenie u dyrektora Konicy (Robert Koszucki). Zrezygnuje z pracy w Leśnej Górze, a wcześniej odmówi wyjazdu na szkolenie do Amsterdamu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na dobre i na złe, odc. 776. Hania  (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 776. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 774. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Najnowsze