Na dobre i na złe. Michał nigdy nie pozwoli, że Hania odeszła do Piotra. Nikt się nie spodziewa tego co się będzie działo

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Michał nigdy nie pozwoli, że Hania odeszła do Piotra. Nikt się nie spodziewa tego co się będzie działo

Na dobre i na złe. Michał nigdy nie pozwoli, że Hania odeszła do Piotra. Nikt się nie spodziewa tego co się będzie działo

2021-08-19 12:04

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Michał (Mateusz Janicki) będzie walczył jak lew o Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i nigdy nie zgodzi się, aby jego narzeczona zostawiła go dla Piotra (Mikołaj Roznerki)! Korban nieźle zamieszał Sikorce w głowie i w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej nie zamierza składać broni i jeszcze mocniej zbliży się do Hani, co szczególnie nie spodoba się Wilczewskiemu! Mateusz Janicki na swojej relacji na Instagramie obiecał fanom „Na dobre i na złe”, że Michał tak łatwo mu tego nie daruje i zrobi wszystko, aby zatrzymać przy sobie Sikorkę!

Michał zawalczy o Hanię jak nigdy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach szykuje się ostra walka o Hanię Sikorkę! Piotr Korban stanie się jeszcze bardziej aktywny i coraz mocniej zbliży się do Hani, co nie ujdzie uwadze Michała, który stanie się coraz bardziej zazdrosny o swoją narzeczoną. Oczywiście bliskie kontakty Hani i Piotra poniekąd będą związane z jej wyrodną matką Lucyną (Anna Samusionek), gdyż inspektor jeszcze mocniej zaangażuje się w sprawę napadu na jubilera i przywłaszczeniu sobie łupu z grabieży właśnie przez Lucynę. Choć intencje Korbana będą zdecydowanie wykraczać poza kontakty zawodowe, gdyż Piotr ze wszystkich sił będzie starał się coraz mocniej namieszać Hani w głowie. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej osiągnie swój cel, gdyż Sikorka będzie nawet myślała o odwołaniu ślubu z Michałem!

Patrz też: Na dobre i na złe. Nagły powrót Liny wstrząśnie Szczepanem! Będzie musiał dokonać ważnego wyboru

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Michał zrobi wszystko, aby zatrzymać przy sobie swoją narzeczoną! Na początku poprosi Sikorkę, aby ograniczyła swoje kontakty z inspektorem, a najlepiej, aby w ogóle się nie widywali! Jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej samemu Wilczewskiemu nadarzy się okazja, aby raz na zawsze rozprawić się z rywalem! Korban ostanie ciężko ranny, w czasie jednej ze swoich akcji i jego życie będzie w rękach Michała! Czy Wilczewski postanowi to wykorzystać i raz na zawsze rozprawić się ze swoim wrogiem?

Mateusz Janicki odpowiadał na swojej relacji na Instagramie na pytania od fanów „Na dobre i na złe”. Widzowie wprost spytali serialowego Wilczewskiego jak potoczą się dalsze losy Hani i Michała, a także, czy Korban zniszczy ich związek! Michał z „Na dobre i na złe” uspokoił wszystkich fanów, że tak łatwo nie zamierza składać broni i z pewnością zawalczy o Hanię!

- Dr Wilczewski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa więc odpowiedź jest twierdząca ? No i nie mogę zostawić Sikorki ? – wytłumaczył Michał.

Aktor nie chciał zdradzać fanom „Na dobre i na złe” co czeka Hanię i Michała w nowym sezonie, jednak zapewnił, że Wilczewski tak łatwo się nie podda i bez walki nie odda swojej narzeczonej w ręce Piotra Korbana!

- Zależy od scenarzystów, ale myślę, że Michał tak łatwo się nie podda ? – odpowiedział Wilczewski na pytanie o związek inspektora i swoją narzeczoną.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Ostra walka o nową lekarkę! Nie tylko Bartowi zawróci w głowie

Jak widzimy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach jednym z głównych wątków będzie walka dr Wilczewskiego z inspektorem Korbanem o serce Hani Skorki! Obaj panowie zrobią wszystko, aby zdobyć uroczą lekarkę i nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel! Michał tak długo walczył o Hanię, że z pewnością tak łatwo nie odpuści, choć jego walka z temperamentnym policjantem wcale nie będzie taka prosta! Czy Michałowi uda się zatrzymać Hanię? Którego z mężczyzn wybierze Sikorka? Tego dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Blanka i Radwan będą razem! Pola Gonciarz nie pozostawia złudzeń

Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Najnowsze