Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

2021-08-25 12:03

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Andrzej (Michał Żebrowski) wciąż nie będzie mógł uporać się ze śmiercią Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Falkowicz będzie kompletnie załamany, a na dodatek malutki Edzio (Ksawery Sudoł) nieźle da mu w kość. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej swoją pomoc kolejny raz zaproponuje Alina (Katarzyna Skrzynecka), jednak Falkowicz będzie nieugięty! Szwagierka tak zirytuje profesora, że aż pozbędzie się jej z rodziny, czym doprowadzi Fisher do łez!

"Na dobre i na złe" odcinek 814 po wakacjach - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz będzie przypominał wrak człowieka, a w jego pięknej willi zapanuje chaos! Wszędzie będą suszyły się ubranka Edzia, a Andrzej będzie tak przemęczony i niewyspany i nawet nie zauważy, że wszystko uprał w za wysokiej temperaturze i nie z tymi kolorami! Profesor ciągle nie będzie mógł poradzić sobie ze śmiercią Kasi, która do tej pory ogarniała wszystkie obowiązki domowe, a poza tym sam będzie miał niemałe problemy z uspokojeniem Edzia.

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz w ostatniej chwili przypomni sobie, że Edzio jest umówiony na szczepienie i czym prędzej uda się z nim do szpitala. Niestety w trakcie wizyty spotka Bolka (Sławomir Zapała), który zauważy lekkie opóźnienia w rozwoju Edzia w przeciwieństwie do Krystianka (Franciszek Kurek), a na domiar złego jego słowa potwierdzi Tretter (Piotr Garlicki). Profesor będzie z tego powodu bardzo nerwowy, dlatego Wiki (Katarzyna Dąbrowska) zaproponuje mu coś na uspokojenie, lecz Andrzejowi nie spodoba się ten pomysł.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama dowie się o tragedii Falkowicza! Nie zostawi go samego - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama dowie się o tragedii Falkowicza

Jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej wspólnie z Aliną zajmą się przypadkiem jednej z jego pacjentek, Lidki (Marta Król). Falkowiczowi nie spodoba się, że Fisher za dużo opowiedziała jej o swoim życiu prywatnym, a przy okazji wspomniała o jego dzieciach. Andrzej będzie miał już serdecznie dość jej ponownego wtrącania się w ich życie i postanowi raz na zawsze rozmówić się ze szwagierką! Bardzo wyraźnie uświadomi jej, że nigdy nie zajmie miejsca Kasi, czym prawie doprowadzi Alinę do łez!

- Moje dzieci mają matkę... Miały. To nie byłaś i nie będziesz ty! – wyrzuci jej zirytowany profesor, dając jej jasno do zrozumienia, aby usunęła się na dalszy plan.

- Ale ja nie próbuje być ich matką. Andrzej jestem siostrą ich mamy, a to w tej sytuacji najbliższa rodzina. Oni mnie potrzebują – zacznie się tłumaczyć Alina.   

- To jest nasza sytuacja, nie twoja – kolejny raz odrzuci jej pomoc.

- Moja siostra i dzieci mojej siostry... Matylda (Amelia Czaja) jest aż sina ze stresu, a Edzio płacze dzień i noc – spróbuje go uspokoić.

- Właśnie, bo stracił matkę! Szuka jej, woła za nią – odpowie bez wahania w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej. 

Zobacz także: Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Alina tak łatwo się nie podda i uporczywie będzie starała się pomóc Falkowiczowi w opiece nad Edziem i Matyldą. Fisher będzie próbowała go uświadomić, że to on swoją postawą wpływa na złe samopoczucie dzieci i ze wszystkich sił postara się mu pomóc, co kolejny raz spotka się z dezaprobatą profesora!

- Nie, bo ty jesteś rozdrażniony. Jesteś ciągle zdenerwowany, nieszczęśliwy. Edzio jest za malutki, on nie rozumie, że stracił mamę – uświadomi go.

- Mam być szczęśliwy? – zapyta ironicznie.

- Po prostu pozwól sobie pomóc, Andrzej. Są na to leki – na depresję, na bezsenność – wytłumaczy mu Alina.

- O, następna. Żałoba to nie powód do leków. Dobrze wyślij mi badania pacjentki do domu, ja muszę wracać do dzieci – powie już do reszty zirytowany Andrzej, ale Alina nie da tak łatwo za wygraną i już za plecami Falkowicza zorganizuje Edziowi opiekę, czym w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach niemal doprowadzi profesora do szału!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Ciężko ranny Tadek wróci do zdrowia! Falkowicz przyjmie go pod swoje skrzydła w zamian za ratowanie Kasi

Na dobre i na złe, odc. 814: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 814: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze