Na dobre i na złe. Radwan będzie walczył z nową żoną Piotra Gawryły o Kubusia! Nie cofnie się przed niczym, by odzyskać syna - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Radwan będzie walczył z nową żoną Piotra Gawryły o Kubusia! Nie cofnie się przed niczym, by odzyskać syna - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Radwan będzie walczył z nową żoną Piotra Gawryły o Kubusia! Nie cofnie się przed niczym, by odzyskać syna - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-08-31 14:50

W 818 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach pracę w Leśnej Górze rozpocznie nowa onkolog Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), druga żona Piotra (Marek Bukowski) i nowa mama Kubusia (Wiktor Trojan). Tym samym Radwan (Mateusz Damięcki) będzie już o krok, aby odzyskać synka, którego przed laty Gawryło wywiózł do Izraela i postanowił odseparować od prawdziwego ojca! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Krzysztof zrobi wszystko, aby odzyskać swoje dziecko i w tym celu bardzo zbliży się do nowej lekarki! Nie spocznie dopóki Kubuś nie dowie się, kto jest jego prawdziwym tatą! Zobacz ZWIASTUN i ZDJECIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

 "Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dramatyczny wybuch gazu w 810 odcinku „Na dobre i na złe” zmienił życie wielu osób. Nie tylko pozbawił życia Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) czy Wawrzyniaka (Artur Krajewski), ale również otworzył innym oczy na to, co w życiu naprawdę jest ważne. To właśnie wtedy Radwan w obliczu śmierci przyznał, że Kubuś jest jego synem, który powstał jako owoc jego związku z tragicznie zmarłą Haną (Kamilla Baar-Kochańska). Krzysztof nigdy nie wybaczył sobie, że po śmierci Hany tak łatwo pozwolił swojemu rywalowi zająć się jego dzieckiem, jednak jak sam przyznał nie było dnia, aby o tym nie myślał.

Już w ostatnim 813 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną Radwan rzucił wszystko w tym zakochaną w nim bez pamięci Blankę (Pola Gonciarz) i ruszył na poszukiwania Kubusia, jednak jak się okaże w 817 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach jego wyjazd zakończy się fiaskiem, gdyż Gawryło przepadnie bez śladu, a razem z nim jego synek.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 815: Falkowicz nie pozna prawdziwego syna! Nigdy nie dowie się o podmianie dzieci

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej dopiero Blance uda się ustalić, że Piotr faktycznie zniknął, jednak nie zostawił Kubusia samego na pastwę losu! Consalida wyzna Radwanowi, że Gawryło ożenił się po raz drugi i to właśnie jego nowa żona przejęła opiekę nad Kubusiem. Ukochana sama uświadomi ginekologa, że nie powinien się poddawać i zrobić co w jego mocy, aby odzyskać synka! Na szczęście dość szybko pojawi się ku temu okazja, gdyż już w 818 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się nowa onkolog, którą okaże się być sama Joanna Gawryło! Nowa żona Piotra wróci do Polski razem z Kubusiem, dzięki czemu Radwan będzie o krok od odzyskania syna!

Zobacz także: Na dobre i na złe. A jednak będzie ślub Hani i Michała! Piotr Korban pójdzie w odstawkę raz na zawsze – ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Krzysztof uzna, że jest to znak od losu, przez co od razu zainteresuje się nową lekarką i mocno się do niej zbliży! Radwan będzie gotowy na każde poświecenie byleby tylko odzyskać synka i wyznać mu prawdę, o tym, kto tak naprawdę jest jego tatą, co z resztą było ostatnią wolą jego zmarłej mamy! Hana przed śmiercią napisała do synka list, w którym wyjawiła, że jego prawdziwym ojcem jest właśnie Krzysztof Radwan. Niestety Gawryło zniweczył jej zamiary, gdyż jak tylko odnalazł list od razu go zniszczył!  

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Krzysztof poczuje, że nowa żona Piotra to jego jedyna nadzieja i postanowi jej nie zmarnować. Ginekolog będzie liczył, że dzięki znajomości z Joanną uda mu się dotrzeć do synka i wyznać mu prawdę, choć jak widzimy w najnowszym ZWIASTUNIE nowego sezonu "Na dobre i na złe" na początku nie przyzna się żonie Gawryły, kim tak naprawdę jest.

- Nie potrafi pan doktor kłamać - lekarka od razu się na nim pozna. 

Jednak wcale się nie podda i w końcu umówi się z Joanną na spotkanie, w czasie którego jak możemy odczytać ze ZWIASTUNU nowego sezonu "Na dobre i na złe" chyba w końcu wyzna jej całą prawdę!

- Ona wie kim jesteś dla Kubusia? - zapyta Falkowicz (Michał Żebrowski). 

- Nie chce być już obcy - usłyszy w odpowiedzi.  

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 814: Włamanie do Hani i Michała. Tak policjant Piotr będzie ratował Sikorkę – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Kubuś (Wiktor Trojan)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Kubuś (Wiktor Trojan)
Na dobre i na złe: Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Kubuś (Wiktor Trojan)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe: Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), Kubuś (Wiktor Trojan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze